Březen 2017

05/03/2017

5. března 2017 v 11:01 | Los Davidos |  My Articles
No tak na tohle se můžu akorát z vysoka vysrat. Opět jsem potkal někoho, koho jsem měl tolik rád, samozřejmě bych to nebyl já, kdyby mě ten člověl opět neposral. Sorry, že sleduju na instagramu jiný lidi, což bylo prvotní, o čem jsme se tak nějak hádali prostě - je mi 14 nebo jak to je? Jebat, nic, jdu dál, na tohle já naprosto nemám čas. Ve svejch 22, skoro 23 letech rozhodně odmítám tolerovat pubescentní chování, na to jsem trochu starej, no kurva ne?

No nic, nebudu si kazit volnej den. Před pár dnama jsem přijel ze školení, kvůli kterýmu jsem hnípal 4 dny v Praze na tom nejhoršim hotelu, kterej tam snad maj. Ty peřiny vypadali, jako když je někdo používal při rituálech černý magie, vždycky, když jsem se otočil na druhej bok, klepali na mě sousední pokoje, co to dělám za bordel v noci - jak ta postel šíleně vrzala. Jediný co bylo dobrý - sprcha. V tom hell hole kde bydlím ta sprcha nestojí moc za nic, protože neodtejká, jak by asi měla, dveře od sprchy jsou tvořený vole z vodního kamene a rezu, takže nejdou moc zavírat. 7500,- měsíčně, co chceš viď. Školil jsem se na pozici Business Advisora, což je poradce pro firemní zákazníky s většíma smlouvama (rámcovejma smlouvama), což jsem dělal na zákaznický lince ve Vodafone. Od teď mě uvidíte v posraně pěknym černym triku.

S kolegyní plánujem návštěvu Londýna tak na tejden v dubnu. Ušetříme zlaťáky a táhnem vocaď, protože co tady se děje už není možný. Imrvére vichr. Kdybych v Pardubicích flusnul, dolítne to až do Hradce. Šílenství naprostý.