Leden 2017

13/01/2017

13. ledna 2017 v 19:32 | Los Davidos |  My Articles
Ježiši ty vole. Fakt už nutně potřebuju vejplatu. Ale fakt. Poslední vobnos jsem dostal v půlce prosince za odpracovanou půlku listopadu, takže jsem žil ze stavebka, každopádně z toho dál utrácet nechci. Ve svojí nový práci, bych řek, jsem dobrej, umim prodávat, uživim tam tu svojí angličtinu a k tomu mi už i celkem jde to hodnocení zákazníků. Sice mám dvanáctky, dlužim do jedný kasy 1400 a sere mě moje kolegyně, ale i tak - chodim tam rád.

K Vánocům co jsem dostal? Čim jsem starší, tim to stojí víc za hovno. Všichni kolem dostávaj ty ajfouny, mekbůky a tak, ale já jsem docela spoko s novym prostěradlem a s obálkou. Možná jsem už dospěl a ty dárky mě teď baví víc dávat, než dostávat. Na Silvestra jsem byl s těma dvěma krávama, videa si přehrávám ještě teď, protože taková prdel! Ale taková! Nikdy se mi nestalo, abych vylábal skoro celou flašku rumu s colou a byl jsem jeom v náladě. Večer drahej, protože když mi přišlo, že jsem konečně měl pocit "jo, seš navátej" - tak chtěly táhnout domů. Mimochodem - co zklamání v 2016, to panák. Že jich bylo! Ta tequila na rozjezd by i ušla, slanou ruku do teď nemám jo. Teď každopádně chodim do práce, snažim se poznávat nový lidi, ať konečně můžu chodit na randíčka a podobně, ale prostě se mi nějak nedaří. Buď nuda, nebo nula chemie, nebo nula peněz. Teprv včera jsem si s někym začal konečně psát trochu, je to celkem celebritka. I kdybych to tady řek, což neřeknu, tak to stejně nikoho zajímat nebude, protože jedinej, kdo to tady čte jsem já po půl roce, když vzpomínám, jaký to tehdá bylo. Si dycky řeknu, že už nemůže bejt hůř v ničem.. a vono jo.

Jo a mám novou palici. Jsem se rozhod, že to dneska rozseknu, zkusim jinýho kadeřníka, ať mi tu řepu pofackuje a dá dohromady, dopadlo to celkem dobře, za 250 zlatých jsem vyšel ven jako člověk. Jsem zkrátka spoko. Třeba se takhle někomu zalíbim viď. Dole jinak přikládám fotku, jak teďkonc vypadám. Včera mimochodem v práci co se stalo?! Přišel pán zaplatit fakturu, tak jsme jí teda uhradili a potom "chci číslo pro syna - ten studentskej" řikám "jo ok, ale je tady vratná jistina 10.000 Kč za simku, když přijdete zejtra, bude to zadarmo" a on "tak když vám dám desítku, tak to bude fungovat, ne?" - a normálně mi dal jistinu 10.000 v hotovosti. Cvrknul jsem si, protože jsem ještě nikdy nedržel pětilitr v ruce, zároveň jsem si chtěl přičuchnout, jak asi voní, ale to by bylo trapný. Pán mi i nechal větší dýško za to, že jsem mu nechal vybrat nový číslo pro syna. No mazec jako!