Shrnutí 2016

23. prosince 2016 v 16:38 | Los Davidos |  My Articles
Ahoj.

Všichni nejspíš čekáte, že teď napíšu článek, co všechno mi přinesl rok 2016, jak všechno bylo skvělý a jak bych se nejradši vrátil do 1. ledna 2016. Tak to kurva ani hovno! Tenhle debilní rok plnej smutku ,depresí a všeho možnýho mi nepřines vůbec nic dobrýho. Kromě teda zkušeností.

Během roku jsem změnil práci, a to dokonce dvakrát. Konečně jsem našel lidi, se kterýma to plánuju táhnout ještě sakra dlouho, bylo tady i to zlomený srdíčko, ale to už je dávno pryč. Byl jsem nařčen z hodně věcí, hodně mých osobních věcí vyšlo na povrch. Hodně, pro mě předtim, důležitejch lidí je pryč. Pochopil jsem, že není nutný investovat hodiny svýho času do někoho, kdo není ochotnej do mě investovat ani vteřinu, nebo do někoho, kdo o mě mluví za zády jinak, než pěkně. O všech mých kamarádech mluvim jedině pěkně i když jsou to kolikrát sračky, co dělaj. Přestěhoval jsem se od mámy do města a postavil jsem se na vlastní nohy, i když je to hodně těžký.

Chci teda poděkovat Pavlaně a Nekole, těm dvěma mejm oblíbenejm krávám, který tady pro mě jsou vždycky, když potřebuju. Věděj o mě věci, co ostatní vůbec netušej. Konečně někdo, před kym můžu bejt na 110% přirozenej a nesouděj mě za to, řeknou mi svůj názor, většinou se tomu všichni zasmějem a jdeme dál. My tři jsme svět. Říkali jsme, že si snad založíme Youtube kanál haha To nejspíš nedopadne, nebo spíš to vždycky tak nějak zametem pod koberec. V květnu spolu letíme na dovču na Rhodos, kam se rozhodly, že mě vezmou s sebou - v lednu táhnem pro letenky.

Co čekám od následujícího roku?
No to kurva přece to, že bude lepší, než tenhle, protože horší bejt snad ani nemůže. Očekávám, že si díky svojí nový práci vydělám pár peněz, který si budu dávat stranou na USA, kam se rozhodně plánuju přestěhovat. Nevim, jestli příští rok, vidim to v průběhu následujících 5 let. Samozřejmě s mojí láskou Bailey, kterou jsem si pořídil v březnu. Dělá mi jenom radost, i když mi tady rozkousala a zničila snad všechno, na co narazila. Pořád jsou to jen věci. Nic, zas odbíhám od tématu kurva fix! Chci se profesně posunout nahoru. Už teď jsem lepší v prodejích, než moji kolegové, co to dělaj x měsíců/let. Chci si najít konečně nějakou tu lasinu, ať mám nějakej ten booty call taky a mám se za kym, kromě mojí Bailey, těšit domů. I když se mi to nesplní, rád bych se konečně uzdravil, protože ty moje plíce prostě kolikrát nejsou prdel. Chtěl bych si nějak zútulnit byt bez toho, abych musel koukat na cenu. Taky budu víc investovat do sportky - furt jenom brečim, že nejsem žádnej milionář. Pořád je větší šance, že vyhraju, když si vsadim, než když si nevsadim. Logicky.

Pěkný svátky, bohatýho Ježíška a šťastnej novej rok. Zmrdi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama