08/10/2016

8. října 2016 v 18:55 | Los Davidos |  My Articles
Možná se nám zdá, že druhým jde vždycky jenom o vzhled. Někomu se nemusíme líbit, ale stejně tam ta chemie třeba bude. Co je lepší? Nebejt až tolik idolem krásy a bejt na toho druhýho hodnej, postarat se, aby ten druhej byl nejšťastnější člověk na světě, nebo je lepší bejt nejhezčí na světě ale bejt krypl a starat se především sám o sebe?

Podle mýho názoru pochopitelně možnost A. Pokud nejsme přímo vzhledově perfektní, nejsme nejnamakanější/nejhubenější na světě, ale pořád ten druhej vidí, že jsme hodný, že se staráme o druhý - myslim si, že to zapůsobí líp. Pokud jdeme například na nějaký rande, nebo cokoliv, když jsme debilové, který udělaj velký gesto, pořád po tom rande budeme debilové, co udělali pěkný gesto,, což je na hovno a ne přesně to, co chceme a očekáváme. Je hrozně hezký, když jsou spolu dva lidi především kvůli tomu, že se mají rádi takový, jaký jsou, bez jakýkoliv přetvářky, ne kvůli penězům, ne kvůli něčemu, co z toho druhýho můžeme "vytěžit". Hlavní přeci je, když je jeden pro druhýho perfektní, i když jeden může bejt naprosto nejkrásnější a nejroztomilejší a ten druhej nevypadá tak dobře.

Jak by mělo vypadat první rande s uričtym člověkem? Jako prej ty druhý nemaj rádi, když se přinese nějakej dárek. Já bych nejradši přišel s nějakou kytkou, ale to je prej trapný. Chtěl bych tomu druhýmu udělat nečim radost, co by mu prostě vyrazilo dech. Já nikdy nic takovýho neměl a proto mám asi potřebu tohle vynahrazovat druhejm. Hlavně je třeba počítat s tim, že když tam nebude chemie, tak tam prostě nebude. S tim asi nic nenaděláme, jenom tomu celkově dát čas. Doprdele, tohle jsou celkově šílený nervy. Ta stydlivost, nechcete mluvit, abyste se nezakoktali, abyste nebyli za kryply hned na poprvý. Prej je nejlepší bejt sám sebou, takže se rovnou můžu s nějakym vztahem rozloučit a smířit se s doživotní samotou haha. Ty, co to čtou - držte mi palce :)

Pěknej vejkend!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama