01/10/2016

1. října 2016 v 11:17 | Los Davidos |  My Articles
Dneska mám sraz ve 13:00 s Eliškomášem, jdu koupit lednici a rovnou vemu i koberec před gauč, kterej jsem koupil včera společně se skříní. Pak jedem ke mně do novýho bytu a ty židi mi to pomůžou odstěhovat nahoru. Konečně to nebude až takovej holobyt haha Nicméně od mýho posledního článku, se mám o hodně líp. Napsalo mi spousta kamarádů, který jsem myslel, že nezajímám a uklidňovali mě. Je super vědět, že ty lidi kolem sebe mám a že se někdo zajímá :) Potom jdu s Lajcou Královcem na kávu někam a na kouř, pokecáme protože jsem toho cikána dlouho neviděl a pak táhnu k ségře na oslavu narozenin. Je jí 30, takže už má starou prdel, no což. Já budu asi rád, že se tý třicítky vůbec dožiju haha

Každopádně začínám šetřit na dovolenou na příští léto, chtěl bych jet autem do Chorvatska a už mám tak nějak naději, koho s sebou chci vzít. Jugajda mě teda napadla až po tom, co jsem zase nevyhrál ve sportce. Původní plán bylo Miami. Takže se opět těšim na rozžhavený šutry, přelidněný pláže a hranolky každej den k obědu haha Samozřejmě spáleniny 3. stupně ani nezmiňuju. Můžu si tu cejchu namazat třeba padesátkou a stejně se spálim a jsem pak jak hell boy. Jednou na dovolený za 60k, co máma vyhrála od práce, máma vzala na pláž krém PO opalování místo NA opalování, takže jsem se válel na pláži s vědomím, že je všechno oukej. Vole! Přitáhnu na hotel, kůže mi skoro krvácela, sůl mě štípala na nevhodných místech, potřebuješ sprchu, ale i studená i teplá je na ty puchejře na kůži šílená bolest. Tak jsem asi 4 dny ležel na pokoji, než mi spáleniny přešly ze třetího stupně na druhej, 2x jsem přečet Harryho Pottera a šel jsem se válet k bazénu. To byla taková ta fáze, kdy jsem furt dokola poslouchal písničky z filmu Mamma Mia. U toho bazénu jsem byl mrtě Dancing Queen. I když jsem ležel na lehátku.

Každopádně jsem se rozhod, že některý články začnu psát v angličtině, jelikož jsou tu i takový kryplové, co prostě musej komentovat moje články, i když jsme se x let od střední nepotkali. Mojí dnešní dobrou náladu mi žádná whore pomocná účetní nezkazí, takže chill that.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama