Říjen 2016

15/10/2016

15. října 2016 v 13:31 | Los Davidos |  My Articles
Do prdele tak jsem normální? Ze čtvrtka na pátek jsem jel na školení do špinavý Prahy. Večer jsem šel ven a můžu říct, že jsem konečně našel člověka, kterýho mám vole radši než Pumpkin Spice od Stárbaksu. Nejlepší noc strávená společně, jsem prostě spokojenej. Nad míru. Konečně vim, co je to štěstí. Včera jsem jel domů a jelikož jsem naspal tak 3 nanosekundy, byl jsem člověk úplně zbytečnej, na hovno a jak se základním vzděláním na pomocný škole. Přitách jsem domů, okamžitě jsem si dal vařící vanu a na 2 hodiny jsem umřel v posteli. Pak jsem se jel podívat na hokej do Pardubic. Samozřejmě vyhráli 4:2 s Plzněj jenom díky mojí přítomnosti. Hokej mě nezajímá, ale tohle mě docela bavilo teda. Nejlepší byl takovej ten černej tým co zametal sníh, těm jsem fandil. Ale ty nevyhráli zrovna.

Za celej den jsem nic nejed. Jsem věčně z něčeho ve stresu a definovat úplně nedokážu. Ráno hnusný vločky, odpoledne jsem teda zhřešil a pořídil si Whoppera od Burger Kingu. Našel jsem tam vole kousek plastu, takže ne že by se mi chtělo poblít třeba celej vagón jo. Takže jsem svůj meal spíš nedokončil a vrznul ho zpátky do paper tašky. Večer jenom špenátovou polívku, kterou vždycky pomalu vychlastám ještě vařící, ale zase jsem musel nechat, protože jsem prostě už nemoch. Asi jsem v tej Praze chyt anorexii. Nevim.

Nicméně - těšim se, až tam pojedu příště. Whenever I am with you, my heart just leaps up. Thank you!

08/10/2016

8. října 2016 v 18:55 | Los Davidos |  My Articles
Možná se nám zdá, že druhým jde vždycky jenom o vzhled. Někomu se nemusíme líbit, ale stejně tam ta chemie třeba bude. Co je lepší? Nebejt až tolik idolem krásy a bejt na toho druhýho hodnej, postarat se, aby ten druhej byl nejšťastnější člověk na světě, nebo je lepší bejt nejhezčí na světě ale bejt krypl a starat se především sám o sebe?

Podle mýho názoru pochopitelně možnost A. Pokud nejsme přímo vzhledově perfektní, nejsme nejnamakanější/nejhubenější na světě, ale pořád ten druhej vidí, že jsme hodný, že se staráme o druhý - myslim si, že to zapůsobí líp. Pokud jdeme například na nějaký rande, nebo cokoliv, když jsme debilové, který udělaj velký gesto, pořád po tom rande budeme debilové, co udělali pěkný gesto,, což je na hovno a ne přesně to, co chceme a očekáváme. Je hrozně hezký, když jsou spolu dva lidi především kvůli tomu, že se mají rádi takový, jaký jsou, bez jakýkoliv přetvářky, ne kvůli penězům, ne kvůli něčemu, co z toho druhýho můžeme "vytěžit". Hlavní přeci je, když je jeden pro druhýho perfektní, i když jeden může bejt naprosto nejkrásnější a nejroztomilejší a ten druhej nevypadá tak dobře.

Jak by mělo vypadat první rande s uričtym člověkem? Jako prej ty druhý nemaj rádi, když se přinese nějakej dárek. Já bych nejradši přišel s nějakou kytkou, ale to je prej trapný. Chtěl bych tomu druhýmu udělat nečim radost, co by mu prostě vyrazilo dech. Já nikdy nic takovýho neměl a proto mám asi potřebu tohle vynahrazovat druhejm. Hlavně je třeba počítat s tim, že když tam nebude chemie, tak tam prostě nebude. S tim asi nic nenaděláme, jenom tomu celkově dát čas. Doprdele, tohle jsou celkově šílený nervy. Ta stydlivost, nechcete mluvit, abyste se nezakoktali, abyste nebyli za kryply hned na poprvý. Prej je nejlepší bejt sám sebou, takže se rovnou můžu s nějakym vztahem rozloučit a smířit se s doživotní samotou haha. Ty, co to čtou - držte mi palce :)

Pěknej vejkend!

01/10/2016

1. října 2016 v 11:17 | Los Davidos |  My Articles
Dneska mám sraz ve 13:00 s Eliškomášem, jdu koupit lednici a rovnou vemu i koberec před gauč, kterej jsem koupil včera společně se skříní. Pak jedem ke mně do novýho bytu a ty židi mi to pomůžou odstěhovat nahoru. Konečně to nebude až takovej holobyt haha Nicméně od mýho posledního článku, se mám o hodně líp. Napsalo mi spousta kamarádů, který jsem myslel, že nezajímám a uklidňovali mě. Je super vědět, že ty lidi kolem sebe mám a že se někdo zajímá :) Potom jdu s Lajcou Královcem na kávu někam a na kouř, pokecáme protože jsem toho cikána dlouho neviděl a pak táhnu k ségře na oslavu narozenin. Je jí 30, takže už má starou prdel, no což. Já budu asi rád, že se tý třicítky vůbec dožiju haha

Každopádně začínám šetřit na dovolenou na příští léto, chtěl bych jet autem do Chorvatska a už mám tak nějak naději, koho s sebou chci vzít. Jugajda mě teda napadla až po tom, co jsem zase nevyhrál ve sportce. Původní plán bylo Miami. Takže se opět těšim na rozžhavený šutry, přelidněný pláže a hranolky každej den k obědu haha Samozřejmě spáleniny 3. stupně ani nezmiňuju. Můžu si tu cejchu namazat třeba padesátkou a stejně se spálim a jsem pak jak hell boy. Jednou na dovolený za 60k, co máma vyhrála od práce, máma vzala na pláž krém PO opalování místo NA opalování, takže jsem se válel na pláži s vědomím, že je všechno oukej. Vole! Přitáhnu na hotel, kůže mi skoro krvácela, sůl mě štípala na nevhodných místech, potřebuješ sprchu, ale i studená i teplá je na ty puchejře na kůži šílená bolest. Tak jsem asi 4 dny ležel na pokoji, než mi spáleniny přešly ze třetího stupně na druhej, 2x jsem přečet Harryho Pottera a šel jsem se válet k bazénu. To byla taková ta fáze, kdy jsem furt dokola poslouchal písničky z filmu Mamma Mia. U toho bazénu jsem byl mrtě Dancing Queen. I když jsem ležel na lehátku.

Každopádně jsem se rozhod, že některý články začnu psát v angličtině, jelikož jsou tu i takový kryplové, co prostě musej komentovat moje články, i když jsme se x let od střední nepotkali. Mojí dnešní dobrou náladu mi žádná whore pomocná účetní nezkazí, takže chill that.