One Year Later

13. srpna 2016 v 11:57 | Los Davidos |  My Articles
Ahoj moji čtenáři, kterých mám tak pět,

píšu po roce a kousek. Před rokem, kdy jsem tak nějak začínal psát články pro to, abych ventiloval to špatný, jsem si vlastně řekl, že jsem v pohodě a že už nic psát nepotřebuju, proto jsem se na to vysral jak holub na podlahu v Praze na vlakovym nádraží. Každopádně se toho za poslední rok hodně stalo. Už mi bohužel není 20, už jsem starej jak zmetek, je mi 22 - čerstvě teda. Vim, že to asi nikoho nezajímá, ale udělám soupis toho, co se tak nějako stalo:

1. ZMĚNA PRÁCE + VEJŠKA

Ty, co se semnou tak nějak stýkaj, věděj, že mě v srpnu minulýho roku vzali na Univerzitu Pardubice na obor Anglický jazyk pro odbornou praxi + Filosofie. Ze začátku to bylo celkem fajn, byla tam sranda s lidma, samozřejmě jsem byl ten nejvtipnější, protože jsem konečně našel lidi, co preferovali sarkasmus před jakymkoliv jinym trapnym humorem. Filosofie mě brutálně nebavila, bylo to spíš tak nějak z donucení, protože jsem prostě chtěl na angličtinu, tak tohle bylo lepší, než nic. Půl roku jsem jak krypl přemejšlel nad tim, co je to duše. Stejně vim hovno. Věčně psát nějaký debilní úkoly, eseje, věčně číst trapný knížky, kterejm jsem pomalu ani nerozuměl, mě po chvíli přestalo bavit, jelikož jsem změnil i práci a šel hákovat k Vodafone na anglickou linku, od ledna teda i pro firemní zákazníky. Jsou tam super peníze za to, že sedim celej den na prdeli a povídám si s lidma. Nicméně jen na poloviční úvazek, abych stíhal i školu. Po půl roce trapnýho snažení jsem teda udělal většinu zkoušek, získal 30 kreditů z maxima 40 a šel jsem do pryč. S učitelem angličtiny jsme se moc nemuseli a dávali jsme si to značně najevo. Byl to prostě krypl. Takže status studenta furt mám, ale na školu prostě seru. Chodim jen do práce 3x tejdně a nestěžuju si ani na hovno.


2. KAMARÁDI

Za ten předešlej rok jsem pomalu tak nějak zjistil, kdo je a kdo není pravej kamarád. To bych nebyl já, abych se zas s každym nepohádal, že jo. S pár lidma jsem to ukončil, protože se prostě nebudu jak spratek ponižovat, s pár lidma jsem to dal zas do kupy. Kdo zůstal, je samozřejmě Eliškomáš. Kdo přibyl a kdo je důležitou součástí je Lajca Perník. Je to zasraně dobrá kamarádka, nejhodnější člověk, kterýho jsem kdy potkal a natrhnu prdel komukoliv, kdo jí jakkoliv nasere.


3. PES

Pořídil jsem si psa. Je to moje štěstí, i když mi princezna Růženka ty vole zničila gauč, mámě kolikatery boty, zeblitý auto mám od podlahy až po střešní okno, když žere tak drobí kudy chodí, takže když jdu teda 2x denně z postele, na chodidlo se mi přilepí půl pytle granulí. Jmenuje se Bailey, kamarádka jí říká Soňa.Nicméně teď znovu měním práci. Budu pracovat v ČSOB. Zkusím se věnovat bankovnictví, protože je to přeci jen můj debilní obor. Když mi to nepůjde, tak vždycky práci můžu změnit. Nemyslim si, že budu mít problém sehnat práci. Každopádně se plánuju i stěhovat, bohužel v realitkách zaměstnávaj jenom neschopný kryply, takže nemůžu sehnat kloudnej byt. Do dvou dnů bych to tam měl srovnaný. Tuhle jsem sr šel podívat na byt a už před dveřma jsem přemáhal pláč, jak si tohle někdo může dovolit pronajmout. Tam by to bylo vyloženě na jednu velkou depresi 24/7. Na to se můžu vysrat že jo.

Snad se Vám článek líbil more.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AlbertDreks AlbertDreks | E-mail | Web | 7. června 2018 v 1:44 | Reagovat

The men's prostate is the central section of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, often known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related symptom in men younger than 55 years. Infections with the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common coming from all varieties of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of the particular defect inside gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma to the urinary tract or by infections originating from other areas in the body. A patient may experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal in the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to determine the sources of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective diet is important. These are some from the things you can do and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for our health and wellbeing and will also also keep the urinary track clean.

2. Some studies declare that several ejaculations per week will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork moderately. It has been shown that consuming greater than four meals of beef a week will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most important measure to consider to be sure a wholesome prostate is always to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you should select prostate examination at least per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama