18/08/2016

18. srpna 2016 v 10:29 | Los Davidos |  My Articles
Čau mrtě početná skupino mejch čtenářů,

začnu outerkem, protože ten byl takovej nejzáživnější. V úterý na večer přijela Káťa se svym přítelem a Majlina k nim (spolužačky ze střední) a pařili jsme aktivity. Do toho jsme pili víno, Jacka Danielse s Colou a tak. Byla to prdel, byly tady kapky slz ze smíchu. Prostě supr večer, jakej jsem dlouho nezažil, protože zbytek mejch kamarádů je neschopnej, jako celý tohle posraný léto.


Včera jsem, ku podivu, seděl doma na prdeli, nikdo nebyl schopnej si udělat čas, tak jsem ukecal Kláru - bejvalou kolegyni, aby se mnou šla do kina na Bad Moms (Matky na tahu). Musim říct, že jsem se dlouho v kině takhle nezasmál. Super příběh, skvělý hlášky a ještě lepší herci. Hlavní role byla Mila Kunis. Neviděl jsem špatnej film, kde by hrála. Je to holena šikovná Haha. Pak jsem Kláru odvez do Holohlav, kde bydlí, pochytal jsem tam pár Pokémonů a tách domů.

Když jsem narazil na ty Pokémony, už dlouho jsem jak dement jezdil kolem Čeperky a nikdy nic nechytnul. Až včera konečně jsem chytil blbou Staryu (kdo neví, jak vypadá, přidávám screenshot). Ta svině mě stála už tolik benzínu, že snad pošlu fakturu tvůrcům, protože jí dali na pěkně posraný místo.


Ještě před kinem, který se konalo kolem 17:50, jsem jel do Pardubic za madre do práce a šli jsme na oběd, protože tady nebylo naprosto nic. Dal jsem si něco z meníčka, bylo to celkem dobrý. Kdo ještě nebyl v Hacienda Ranchero, koukejte tam jít, protože díky jejich Enchiladas kuřečím už vim, o čem je život. Pak když jsme dojedli jsem jel do školy zařídit si ukončení studia. Kočička v kanceláři na mě zkoušela, že si musim doma něco vytisknout, vyplnit a přijet znova. Tak jsem jí jednou, jasně a důrazně vysvětlil, že nemám možnost jak to jindy zařídit, že nejsem z Pardubic a že určitě bude moc šikovná a ten zasranej formulář mi sama vytiskne. Hejbla prdelí, byla šikovná a papír mi dala, takže oficiálně od 1.9. nebudu student. Což se mi hodí, protože od 1.9. mám novou práci, takže nikam nemusim dávat ukončení studia ani potvrzení o studiu. Přikládám selfie z vejtahu, kde bylo vedro jak v prdeli.


Pro dnešek zatim žádnej plán nemám, protože někdo nemá čas, nebo pracuje, nebo je prostě jinde, takže zas ostrouhám mrkev. Asi si sjedu všechny Harry Pottery v původním znění, i když britská angličtina není úplně můj šálek čaje.Pokud se ti článek líbil, doporuč mě dál, budu jenom rád (:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama