Srpen 2016

27/08/2016

27. srpna 2016 v 11:20 | Los Davidos |  My Articles
Tak se po tejdnu zase ozejvám!

Minulej čtvrtek jsme s Eliškomášem byli na pivě a tak nějak jsme debatovali o všem možnym. O politický situaci v USA, o homosexualitě, o hláškách z filmu a o tom, jak jsem si myslel, že Princezna ze mlejna se ve skutečnosti jmenovala Princezna Zemlejna. Byl jsem holt mladej a blbej haha. Každopádně jsem debilně uvažovali nad tim, že pojedem na noc do Chorvatska na 3-4 dny. Já jsem podnikavej druh, takže jsem byl samozřejmě pro. Byli bychom tam autem za 10 hodin, 2 dny si chillovali a jeli zase domů. Nicméně mám doma furt nějaký odporně velký pavouky. Před pár tejdnama jeden gigantickej u dveří a teď druhej na zdi v pokoji. Člověk teda vstane, protože ho sere zvuk můr, který narážej do zdi, protože jsou zmatený, že je v noci teda tma, chce jim dopřát dávku biolitu a najednou na zdi tenhle dobytek. Dáda nebyl spokojen.


No nic. Druhej den jsme místo Jugajdy jeli na Dolní Moravu na Stezku v korunách stromů. Eliška, ač jsem si o ní vždycky myslel, že to má v palici v pořádku, si vzala prosim vás žabky. Tůra do kopce jak zmrd a ona táhne v žabkách. Do toho kopce to byla fakt bída. Pomalu líp, kdybychom šplhali rovnou po skalách. Vylezli jsme nahoru, tam jsme dali cca 200 Kč za vstup a vylezli jsme na tu dřevěnou blbost. Já jsem šel prostředkem, protože to byla vejška jak spratek, Elina s Tomášem ty vole selfie u zábradlí, palice se mi motala jak po sedmi dvanáctkách, změna tlaku tomu moc nepomohla. Když jsme konečně vylezli nahoru, veprostřed oblouku byla síť, kam si lidi mohli stoupnout a vidět pod sebe. V žádnym případě jsem tam nešel. Elina v žabkách tam balancovala viď. Jako vejška tak 150 - 200m bez prdele.
Na cestě domů jsme se stavili na zasraně dobrej smažák, kterej jsme všichni zkrátka potřebovali. Tomáš si dal řízek, protože když někde jsme, nic jinýho ani nežere. A Elina pronese "Šla bych se pomastit do Levelu". Strejda Dáda pochopitelně souhlasil, protože už tahal několik lidí, několik měsíců na diskajdu. Řekli jsme si tak na hoďku, max dvě, ukecali jsme i Tomáše. Přitáhli jsme do Noxu a tam tak 5 lidí a DJ si hrál svoje vymejvárny mozku, bez slov, jenom beaty. Tak jsme si dali panáky a šli pryč do Levelu. Tam zpočátku nic moc, pak ale přišli písničky. Dáda ty vole tancoval hip hop, twerkoval, napodoboval vole choreografie z Let's Dance. Domů jsme se vydali kolem 4. ráno, takže Dáda druhej den fresh as fuck.Druhej den jsem jel k Lůce! Kamarádka ze základky, pak i střední. Má teďka teda dítě, takže je jakoby zodpovědná. Takže v sobo večer jsme pili ještě u ní někdy do 2 do rána. Bylo to náročný, ale byla hrozná prdel. Hráli jsme hru BOMBA, která byla doslova bomba. Všichni se bavili, smáli jsme se jak práv zbavený, prostě supr. Chlast tomu napomoch taky, nebudu říkat že ne. Druhej den jedu domů, je hnusně jak prase, řídim si to dle zákona a najednou nějakej čůrák mi to prostě jen tak zadupne, nečumí do zpětnejch zrcátek a i když jsem byl dostatečně daleko, mokrá silnice si řekla "ne, dneska nabouráš". Tak Dafné boural. Nabral jsem ho svym levym předkem, takže světlo, kapota, držák na chladič v prdeli. Mám ale dobrý pojištění, tak mi dá pojišťovna 10.000,- na opravu, takže chill! Jsem teda bez auta a jezdim vlakem jak sociál, ale co, aspoň ušetřim za benzín, že jo.Po dlouhejch tejdnech dovolený jsem šel do práce, kde to bylo trochen emoušnl. Včera jsem měl s kolegama rozlučku, jedli jsme, pili jsme, byla prdel. Ještě jsem zvanej v září na Teambuilding, kam samozřejmě půjdu, protože to bude Paddleboarding, kterej si chci vyzkoušet haha. Nicméně se mi vtírla imigrantka Jana, rozešla se s tim svym tetřevem a už se mnou teda může bejt kámojda haha. Hnedka jsme to oslavili nějakym alkáčem, půlnočnim mekáčem, pak u mě přechrápala a ráno jsme vstávali na snídani v AFI, na její pracák a následně fitko. Brečeli jsme oba, protože jsme mrtě dlouho nebyli. Děláme ale kruhový tréninky, který jsou 10x účinnější, než nějaký trapný stroje. Ale jo, jsem rád, že se to úkáčko ozvalo haha


Pokud se ti článek líbil, doporuč mě dál svejm kámošům :)

18/08/2016

18. srpna 2016 v 10:29 | Los Davidos |  My Articles
Čau mrtě početná skupino mejch čtenářů,

začnu outerkem, protože ten byl takovej nejzáživnější. V úterý na večer přijela Káťa se svym přítelem a Majlina k nim (spolužačky ze střední) a pařili jsme aktivity. Do toho jsme pili víno, Jacka Danielse s Colou a tak. Byla to prdel, byly tady kapky slz ze smíchu. Prostě supr večer, jakej jsem dlouho nezažil, protože zbytek mejch kamarádů je neschopnej, jako celý tohle posraný léto.


Včera jsem, ku podivu, seděl doma na prdeli, nikdo nebyl schopnej si udělat čas, tak jsem ukecal Kláru - bejvalou kolegyni, aby se mnou šla do kina na Bad Moms (Matky na tahu). Musim říct, že jsem se dlouho v kině takhle nezasmál. Super příběh, skvělý hlášky a ještě lepší herci. Hlavní role byla Mila Kunis. Neviděl jsem špatnej film, kde by hrála. Je to holena šikovná Haha. Pak jsem Kláru odvez do Holohlav, kde bydlí, pochytal jsem tam pár Pokémonů a tách domů.

Když jsem narazil na ty Pokémony, už dlouho jsem jak dement jezdil kolem Čeperky a nikdy nic nechytnul. Až včera konečně jsem chytil blbou Staryu (kdo neví, jak vypadá, přidávám screenshot). Ta svině mě stála už tolik benzínu, že snad pošlu fakturu tvůrcům, protože jí dali na pěkně posraný místo.


Ještě před kinem, který se konalo kolem 17:50, jsem jel do Pardubic za madre do práce a šli jsme na oběd, protože tady nebylo naprosto nic. Dal jsem si něco z meníčka, bylo to celkem dobrý. Kdo ještě nebyl v Hacienda Ranchero, koukejte tam jít, protože díky jejich Enchiladas kuřečím už vim, o čem je život. Pak když jsme dojedli jsem jel do školy zařídit si ukončení studia. Kočička v kanceláři na mě zkoušela, že si musim doma něco vytisknout, vyplnit a přijet znova. Tak jsem jí jednou, jasně a důrazně vysvětlil, že nemám možnost jak to jindy zařídit, že nejsem z Pardubic a že určitě bude moc šikovná a ten zasranej formulář mi sama vytiskne. Hejbla prdelí, byla šikovná a papír mi dala, takže oficiálně od 1.9. nebudu student. Což se mi hodí, protože od 1.9. mám novou práci, takže nikam nemusim dávat ukončení studia ani potvrzení o studiu. Přikládám selfie z vejtahu, kde bylo vedro jak v prdeli.


Pro dnešek zatim žádnej plán nemám, protože někdo nemá čas, nebo pracuje, nebo je prostě jinde, takže zas ostrouhám mrkev. Asi si sjedu všechny Harry Pottery v původním znění, i když britská angličtina není úplně můj šálek čaje.Pokud se ti článek líbil, doporuč mě dál, budu jenom rád (:

16/08/2016

16. srpna 2016 v 10:21 | Los Davidos |  My Articles
Čau y'all!

včera jsme se s Eliškomášem dopoledne rozhodli, že pojedeme na vejlet. Jeli jsme na Bouzov, což je cca 2 hodiny cesty autem z Hradce směr Volomouc. Každej jsme jeli svym autem, protože nechtěli mít poblitý auto od Bailey. Taky mi prostě přestal jít modem ohledně internetu. Pak debil koukám, byl špatně zapojenej nějakej kabel. Blonďatej nejsem. Cestou do Bouzova jsme se stavili v BBQ Smokehouse, kde jsme byli naposled před rokem a jelikož Elina prostě nikdy nedožere hambáč, dojel jsem ho já. Přece jim to tam nenecháme žejo. Kdo tam ještě nebyl, je to ve Vysokym Mejtě, výpadovka na Litomyšl - jestli jste tam nebyli, nevíte, o čem je život. Přidávám pár fotek z vejletu:
Potom jsem teda jel 150 km domů, musel jsem odjet dříve, protože jsem se šel podívat na byt, kterej jsem nakonec vzal! Takže od 1.10.2016 se ze mě oficiálně stává samoživitel sama sebe! Konečně budu mít svůj klid, žádný mytí nádobí ještě před tim, než jsem dojed, žádný "Prosim tě už je 8, můžeš vstávat laskavě?!". Prostě budu mít svůj klídek. Navíc veškerý poplatky včetně nájmu jsou 7,500 Kč. Což není tak hrozný. Je to zhruba půlka mojí nový vejplaty, tak se snad uživim. Prej po 3 měsících se plat zvyšuje, když se osvědčim, tak snad! Haha


Dneska co plánuju je kadeřnice, protože ta houně co se mi drží na hlavě je horor. Plánuju si ale nechat narůst man bun. Myslim, že v tom budu vypadat dobře. Nemyslim takovej ten divnej vyholenej po stranák fuck me zepředu účes. Až tohle bude Elina číst, zas to budu mít na talíři. Taky jedu do Hradce za Luciánem Perníkem a jedem na kafe na benzínu. Na tom kafi jsme náhodou byli s Pavlátem, která má taky blog. Podstatně dýl než já, podstatně lepší než já, každopádně se tam táhněte podívat: www.s-hejvi.blog.cz. Je to spolužajda ze základky, vždycky, když někam táhnem, tlemíme se píčovinám. Taky plánujem natočit 10,000 calory challenge. To se poseru. Taky jsem jí učil řídit, holka neschopná, ale až bude v autoškole, bude to oukej. Ono jí je 42 a nemá řidičák prostě. Chápete to?! Haha


14/08/2016

14. srpna 2016 v 10:00 | Los Davidos |  My Articles
Včera jsem se posral, protože nikdo z mejch kamarádů není schopnej si na mě přes den udělat čas a jel jsem na tetování. Přemejšlel jsem o něm už dlouho a když mám volno a konečně nějaký zlaťáky, tak proč je nevrazit zrovna do tohodle. Než jsem tam dojel, trvalo mi to hodinu, i když cesta na 20 minut. Byla to debilní chatařská oblast, takže jsem to prostě nemoch najít. Ten drzej tatér mi okamžitě začal tykat, tak říkám "Tak takhle ne kočičko. My dva jsme spolu husy nepásli". Řekl jsem si to dost nahlas pro sebe, takže mě asi neslyšel. Tetování je teďka ale nic moc, tak mě nesuďte. Barvy cestujou prej 30 dní, pak to bude pěkný.


Potom jsem jel do Hradce za Eliškomášem a táhli jsme do kina na Tajný život mazlíčků. Bylo to docela dobrý, ale čekal jsem od toho asi víc. Kdo má ale rád animovaný komedie, jděte na to. Vyhozený prachy to nejsou. Tomáš Elině omylem drknul do nachos se sejrovou, trocha se vysypala. Elina se nasrala a hodila to celý Tomášoj do klína, takže sejrová omáčka everywhere. Strejda Dáda se nesmál pochopitelně.


Dneska asi budu překvapivě sedět doma na prdeli Jediný vzrůšo bude štelování nový televize, co si máma koupila. Je docela smutný, že se na tohle těšim. Vypovídá to o mě, jaká jsem materialistická mrcha. No a co ježiš. Včera jsem si řek, že začnu koukat na Pokémony, když je teď Pokémon Go hra. Je to dobrý až na to, že autem se jezdit nemůže, protože pak to najde hovno a ne Pokémona.
Jestli se ti článek líbil, doporuč mě dál :)

One Year Later

13. srpna 2016 v 11:57 | Los Davidos |  My Articles
Ahoj moji čtenáři, kterých mám tak pět,

píšu po roce a kousek. Před rokem, kdy jsem tak nějak začínal psát články pro to, abych ventiloval to špatný, jsem si vlastně řekl, že jsem v pohodě a že už nic psát nepotřebuju, proto jsem se na to vysral jak holub na podlahu v Praze na vlakovym nádraží. Každopádně se toho za poslední rok hodně stalo. Už mi bohužel není 20, už jsem starej jak zmetek, je mi 22 - čerstvě teda. Vim, že to asi nikoho nezajímá, ale udělám soupis toho, co se tak nějako stalo:

1. ZMĚNA PRÁCE + VEJŠKA

Ty, co se semnou tak nějak stýkaj, věděj, že mě v srpnu minulýho roku vzali na Univerzitu Pardubice na obor Anglický jazyk pro odbornou praxi + Filosofie. Ze začátku to bylo celkem fajn, byla tam sranda s lidma, samozřejmě jsem byl ten nejvtipnější, protože jsem konečně našel lidi, co preferovali sarkasmus před jakymkoliv jinym trapnym humorem. Filosofie mě brutálně nebavila, bylo to spíš tak nějak z donucení, protože jsem prostě chtěl na angličtinu, tak tohle bylo lepší, než nic. Půl roku jsem jak krypl přemejšlel nad tim, co je to duše. Stejně vim hovno. Věčně psát nějaký debilní úkoly, eseje, věčně číst trapný knížky, kterejm jsem pomalu ani nerozuměl, mě po chvíli přestalo bavit, jelikož jsem změnil i práci a šel hákovat k Vodafone na anglickou linku, od ledna teda i pro firemní zákazníky. Jsou tam super peníze za to, že sedim celej den na prdeli a povídám si s lidma. Nicméně jen na poloviční úvazek, abych stíhal i školu. Po půl roce trapnýho snažení jsem teda udělal většinu zkoušek, získal 30 kreditů z maxima 40 a šel jsem do pryč. S učitelem angličtiny jsme se moc nemuseli a dávali jsme si to značně najevo. Byl to prostě krypl. Takže status studenta furt mám, ale na školu prostě seru. Chodim jen do práce 3x tejdně a nestěžuju si ani na hovno.


2. KAMARÁDI

Za ten předešlej rok jsem pomalu tak nějak zjistil, kdo je a kdo není pravej kamarád. To bych nebyl já, abych se zas s každym nepohádal, že jo. S pár lidma jsem to ukončil, protože se prostě nebudu jak spratek ponižovat, s pár lidma jsem to dal zas do kupy. Kdo zůstal, je samozřejmě Eliškomáš. Kdo přibyl a kdo je důležitou součástí je Lajca Perník. Je to zasraně dobrá kamarádka, nejhodnější člověk, kterýho jsem kdy potkal a natrhnu prdel komukoliv, kdo jí jakkoliv nasere.


3. PES

Pořídil jsem si psa. Je to moje štěstí, i když mi princezna Růženka ty vole zničila gauč, mámě kolikatery boty, zeblitý auto mám od podlahy až po střešní okno, když žere tak drobí kudy chodí, takže když jdu teda 2x denně z postele, na chodidlo se mi přilepí půl pytle granulí. Jmenuje se Bailey, kamarádka jí říká Soňa.Nicméně teď znovu měním práci. Budu pracovat v ČSOB. Zkusím se věnovat bankovnictví, protože je to přeci jen můj debilní obor. Když mi to nepůjde, tak vždycky práci můžu změnit. Nemyslim si, že budu mít problém sehnat práci. Každopádně se plánuju i stěhovat, bohužel v realitkách zaměstnávaj jenom neschopný kryply, takže nemůžu sehnat kloudnej byt. Do dvou dnů bych to tam měl srovnaný. Tuhle jsem sr šel podívat na byt a už před dveřma jsem přemáhal pláč, jak si tohle někdo může dovolit pronajmout. Tam by to bylo vyloženě na jednu velkou depresi 24/7. Na to se můžu vysrat že jo.

Snad se Vám článek líbil more.