Červenec 2015

5/7/2015

5. července 2015 v 21:38 | Los Davidos |  My Articles
Teď jsem přitách domů - ramena jak Hellboy. Naprosto spálený. Dnešek byl naprosto užitej. Nejdřív teda začnu od pátka. Byli jsme v ZOO ve Dvoře Králové. Nebyl jsem tam teda několik let, takže jsem se docela i těšil. Maj to tam naprosto překopaný. Venku teda 33 stupňů, ale co - nehodlám si stěžovat na vedro. Mám o 100% radši vedro, než zimu a sníh. Zimu bych naprosto zakázal. Přijel jsem domů, na chvíli jsem si lehnul, protože jsem byl z toho věčnýho šmajdání znavenej. K večeru jsem se začal nudit, tak jsem jel za Juanitou. Je zase lepší, než od středy. Už dokonce zvedá ruku nad hlavu a nemá povadlej koutek! Jsem z tý holky naprosto nadšenej. Byl jsem tam teda jenom chvilku, protože jsem pak jel ještě za ségrou, původně jenom na kafe teda.


Zůstal jsem tam nějaký 4 hodiny. Přišel dolů její soused/kámoš, kterej je stejně starej jako já, objednala se pizza a kecalo se až někdy do 11. Pak jsem usoudil, že na to kašlu, protože jsme všichni byli unavený, tak jsem tách domů. Druhej den - v sobotu, jsem čekal, než mi napíše Jacob - kamarád z Texasu, kterej je tu na tejden se svym týmem, že teda půjde někam ven - nenapsal. Jel jsem teda na koncert slovenský skupiny do Hradce, což se mi docela líbilo. Byl tam celej Jakeův tým + lidi z dalších států USA, Norska, Velký Británie aj. Čeká mě celej tejden od pondělka x-large, což je kemp, kam přijedeš ráno a odjedeš večer - od pondělí do pátka. Přijížděj američani a lidi z různejch koutů světa. Pak jsem šel s Efu na jednu limonádu, která mi už jednou před tim změnila život. Seděli jsme tam do nějakejch 11 a jeli jsme domů. Z toho vedra jsou hnedka všichni unavený totiž.


Dneska jsem jel s kolegama na nějaký koupálko do Miletic. Klasickej bazén, pohoda. Pokecali jsme, ale kolem 3. jsme zas jeli, protože kolegyně Lůca musela jet pryč a byli jsme mym autem, takže jsem jí hodil zpátky do Jeřiček, kde bydlí právě kolega. Pak mi napsala Kaminátor, holčina, se kterou jsem se seznámil na vejšce v Jihlavě. Jeli jsme na opaťák a mastili se. Ta whore má iPhone 6 novej, takže jsem zvažoval krádež. Kleptománie ale není můj styl, tak jsem se rozhod jí ho nechat. Pak přijel i Lucián a jeli jsme za Juanitou pokecat do nemocnice do Pardubic. Holka moje šikovná. Za pár tejdnů, ani ne, jde domů. Teďkonc jí teda převážej do nějakýho rehabilitačního centra, takže zas bude jinde no. K véče moje oblíbená Bageterie Boulevard - la-ho-da!

Teďka dřepim doma, po sprše, která byla naprosto božská! Zejtra mě čeká x-large, takže teďko si dám Hvězdy nám nepřály a táhnu chrápat. Mějte se a sledujte mě na snapchatu (dave_zlobicky) a instagramu (davidzlobicky).