28/6/2015

28. června 2015 v 18:10 | Los Davidos |  My Articles
Čau všichni moji čtenáři věrný. Tenhle tejden jsem chodil z práce o hodinu dříve za Juanitou, protože se probudila! Dneškem se mnou mluvila už tak v pohodě, jako před tím. Smějem se, povídáme si, sice ta její práva hnáta nic moc, ale to se časem zlepší. Depresí mám za tejden o něco míň díky tomu, jakou mi dělá radost vačice. Teď jsem začal do práce chodit i o sobotách, sice jen na 4 hodiny, ale když jsem furt jak kripl mluvil, tak mě vždycky pak bolí v krku. Furt jenom nabízet ten samej shit dokola a říkat celý 4 hodiny jenom jeden call script je hrozný. Mezi hovorama se sem tam zasměju s kolegama, co jsou tam na jiným projektům to je tak všechno.

V pátek jsem šel s Evanem na divadelňák, což byl hroznej shit. Docela se mi tam líbilo vystoupení nějakejch dvou švédek, ale pak to byla samá bída. Kdo zná Hradec, tak ví, že to šmajdání po Starym náměstí není úplně nic moc. S těma mejma novejma křápama cejtim každej šutr pod nohama, a ty kočičí palice co tam jsou úplně nepůsoběj jako masáž. Ten nesmysl na podlaze už nechci ani vidět! Pak jsem jel domů a odpočíval a díval se na seriál Faking It, což je celkem novej seriál a docela mě to chytlo. Stačí si to najít http://www.sledujuserialy.cz/faking-it. Pak mi ale napsal Lucián, ať táhnu do Hradce za nima. Dal jsem si nějakou limonádu za 35 Kč která naprosto ovládla všechny moje smysly a změnila můj život k lepšímu. Maj jí v Cook & Looku teda.

A samozřejmě přikládám jednu #selfie, protože to bych nebyl já, kdybych aspoň jednu za ten večer nevyfotil. Jakoby Mejsi.


Následující den jsem teda tách do práce, jak jsem říkal. Jenom teda na ty 4 hoďky a pak jsem jel za Juanitou - klasicky po městě 110 km/hod, protože jsem za ní spěchal a chtěl jsem jí vidět. To mělo bejt totiž po prvý, co jsem ji zas slyšel mluvit. Nádhernej zvuk - nečekal bych, že tohle někdy řeknu teda. Večer přitách Eliškomáš a Lucián. S Eliškomášem jsme se mastili na Pokémonech, protože jsme je všichni jako malý žrali. Měl jsem všechny kartičky, Elizabetha plakát se všema Pokémonama a Tomáš, že se teda chtěl chlubit, tak mi řek, že viděl i filmy. Vyved jsem ho z omylu a pochlubil se, že jsem na těch filmech byl jako malej v kině. Jakoby bulba bulba. Pak jsme jeli za Cherry Bomb, protože slavila narozky s rodinou, ale její drahé tety pak táhly domů a byl čas na náš velkolepej nástup. Nešel mi rozdělat Cider tak jsem předvedsvůj párty trik a uříz nožem hrdlo flašky. Cherry to asi nevěděla, i když jsem si kvůli tomu, abych nepil z uřízlý flašky, přines skleničku. Inženýrka se napila a rozpárala si hubu viď. Not cool. Samozřejmě přikládám selfie - Duhhh.


Pak jsme jeli k nám - což je o vesnici dál. Lůca už taky chtěla pít (řídila, tak nepila). Doma na nás čekalo červený hrozno s colou - naše oblíbený. Dali jsme půl flašky a táhli jsme chrápat, protože jsme byli hotový jak faktury. Čuměli jsme na nějakej pořad s absurdníma závislostma, kde jedna ženská žrala čistící prášek a druhá byla závislá na opalování - opalovala se 3x denně po 20ti minutách. Demence. Dvacetiletá holka vypadal na 35. Samozřejmě jsme se mastili - videa můžete vidět do dnešní půlnoci na Snapchatu. Přikládám opět selfie.


A ještě teda jednu z rána. Muhehe


Dneska jsem jel za Eliškomášem do novýho bytu, páč se stěhovali, pak na jídlo a pak za naší Juanitou. Dnešek neplánuju nějak hrotit, jelikož jdu zejtra zas dřít jak krysa. Stahuju všechny díly Rychle a zběsile - takže have fun y'all! V pátek chci jet s madre a jejim boyfriendem do ZOO do Dvora, konkrétně na safari, jak tam jedeš autem.


Sledujte mě na Instagramu: davidzlobicky, nebo na Snapchatu. dave_zlobicky. Pokud se ti článek líbil, přepošli mě dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama