14/6/2015

14. června 2015 v 19:43 | Los Davidos |  My Articles
Já jsem se v životě necejtil víc, jako nula. Depresí za vejkend teda 0, protože jsem si ho fuckt užil, ale k tomu se dostanu dál až. Nejdříve to míň záživný - popis tejdne. Začnu třeba tim, že přijímačky byly naprosto na hovno, jak lze spatřit níže v mojí selfie. Prostě otázka, co se stalo roku 1066, nebo 42 p.n.l. je docela masakr. Historie mě nikdy nebavila, nezajímala, nikdy jsem se jí neučil a jenom kvůli tomu, že by mi změnila život díky přijímačkám se jí rozhodně učit nebudu. Vim, kdy přišel Cyril a Metoděj na Moravu a zdár. Čtení prostě o světový platební morálce? Vyloženě jsem se smál. Poslech ouroveň tak Z 102 taky podle mýho nedopad úplně nejlíp. Napsali mi, že 56 bodů mi teda nestačí a že mě nepřijímaj ale včera mi nějaká vačice ze sekretariátu napsala, že jsem mezi přijatejma na 39-46. místě, což není zas tak hrozný z těch 350, co se letos hlásilo. Jestli mě vezmou, tak prostě párty.


Po přijímačkách, který byly - podle fotky - evidentně na hovno, přijela Juanita s Elzou za mnou a šli jsme na káfos. Z káfos byl samozřejmě oběd, protože s Juanitou nejde jít někam, aniž by se nejedlo. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých věcí, jako vždycky, jelikož naše témata jsou vždycky sofistikovanější, než tvoje máma. Jeli jsme domů pro věci, protože vim, že vypadám, že to nepotřebuju, ALE! Dohodli jsme se, že potáhnem do fitka. Tam jsem dřel jak krysa neuvěřitelný dvě hodiny a ty dvě vačice šly ještě do solárka. No nic. Samozřejmě přikládám zdokumentování.


Další atrakcí mýho tejdne byl los, kterej jsme s mámou koupili na půl a celej večer před tim, než jsem to jel koupit jsme tady vrkali o tom, co bychom s tim udělali. Kámo.. Kdybych prostě vyhrál 1.7 miliardy, ani se neobtěžuju dejchat, protože bych si zaplatil lidi, co by to dělali za mě. Svůj iPhone 5 bych vyměnil za 6 Plus, svojí (i když novou) Fabii bych vyměnil za mrtě jinejch aut. Seznam všech těch aut jsem někde ztratil. Ségře bych zaplatil hypotéku, Eliškomášoj něco do kapsy, Lucinátoroj bych splatil auto a Juanitě její vysněnou Srí Lanku. Byl jsem fakt natěšenej na svůj brand new life. Vyhrál jsem 110,- Kč. Na netu ty židi psali, že jsem vyhrál 615,- Kč a jelikož jsem neměl žádnej benzín v autě, okamžitě jsem chtěl táhnout na nejbližší benzínku. Bylo to 2 dny do vejplaty a já v peněžence 110,- Kč - díky sportce. Tankoval jsem teda za 100,- jak kripl a koupil si žvejkačky za těch 10,- Kč. Život na hovno.


Po denní depresi, že teda nejsem miliardář jsem se domluvil s Eliškomášem, že potáhnu na chatu do Old Paky. Absolutně nechápu, že do mě prostě jakoby Kocanda nalila v 7 ráno 3 panáky rumu. V místnosti, kde jsem spal byly pavučiny - skoro jsem se modlil pro Biolit. Na půdě, což byla místnost vedle, prostě lítal netopýr. Byl jsem tam od pátka do neděle. V pátek párty nic moc, protože jsme byli nějaký unavený. Ale sobota?! Lepší párty jsem dlouho nezažil, deprese level : - 6. Kolem poledne jsme šli někam na hřiště na hasičský závody, kde jsme teda fandili Tomášoj. Byli poslední. Na cestě zpátky začalo pršet. Šli jsme do hospody Na Lajně, kde jsme smýšleli dát si jedno pivo. Z jednoho piva jich bylo 5418 na člověka. Zpívali jsme karaoke, třeba taková Dancing Queen od Abby v mym podání vůbec není špatná. Dlouho jsem se tak nebavil. Potom Tomáš strčil Elišku ze skály, protože ho něčim asi urazila. Ráno jsme se tomu smáli. Smáli jsme se i mně, protože můj hlad jsem absolutně odmítal pochopit. Hlad byl až urážející. Přikládám z toho neskutečnýho vejkendu v přírodě (kde nemaj wifi), pár fotek a nakonec můj vymodlenej smažák. Lepší jsem nejed nikde jinde. Mamce samozřejmě řikám něco jinýho, protože bych byl o chlebu s máslem.Pokud se ti můj blog líbí, určitě mě doporuč dál. Jakoby.

Instagram: davidzlobicky
Snapchat: dave_zlobicky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano
Ne

Komentáře

1 xyz xyz | E-mail | Web | 21. června 2015 v 23:13 | Reagovat

Jeee, prijimacky a pocit "jsem na hovno" znam, ono kdyz cloveka nevezmou na MENDELu, kam berou snad k-a-z-d-y-h-o, coz ti okoli nezapomene omlatit o hlavu, tak to zrovna psychicky nepodpori :D :D

2 David David | 22. června 2015 v 6:21 | Reagovat

Za podporu dík :D Do Pardubic berou taky všechny - ne zrovna na můj obor teda. Pak to v půlce semestru vyházej a je to :D Slyšel jsem snad, že na něco ekoomickýho se tam nedělaly ani přijímačky :D

3 DorothyAvady DorothyAvady | E-mail | 19. července 2017 v 4:17 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

4 Flossiewerne Flossiewerne | E-mail | 26. července 2017 v 6:04 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

5 CarolynDot CarolynDot | E-mail | 5. srpna 2017 v 21:12 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

6 Dannytoume Dannytoume | E-mail | Web | 11. srpna 2017 v 13:43 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

7 DorogiKRDe DorogiKRDe | E-mail | 24. srpna 2017 v 13:58 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Анапа. Решение любого вопроса по Благоустройству Краснодара и края. Под КЛЮЧ

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8 (861) 24-123-45
___________________________
благоустройство и озеленение дома
благоустройство территории здания района
благоустройство города перевод
муп благоустройство кировского района г.ростова-на-дону
благоустройство типовые узлы

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama