31/5/2015

31. května 2015 v 11:26 | Los Davidos |  My Articles
Opět píšu článek tak trochu v divný náladě, protože jsem teďka přijel z party. Včera mě kolega pozval na grilování, že tam přijede několik dalších lidí z práce. Nakonec nedorazila ani půlka z těch, co potvrdili účast. Bylo to trochu zklamání, ale sobota v poklidnějším duchu u ohně mi chyběla. Šel jsem spát kolem 11, jelikož jsem byl utahanej jak šňůra od hajzlu. Vzhůru jsem klasicky od 6 od rána, jako poslední dobou každej den - tohle mám po madre, která jde spát kolem půlnoci a v 6 ráno má uvařenej oběd. Masakr!


Na začátku tejdne přijela Lůca, že se prej nudí. Má teďko praxe, žádnou školu, takže je třeba ve 12 na oběd doma. Končil jsem v 16:30, tak jsem jí vyzvedl a jeli jsme k nám do hospody, kde jsem si dal pivo a na to mi zavolala mamka, že potřebuje, abych pro ní přijel do práce do Pardubic. Okamžitě jsem si dal vodu, aby ze mě to pivo rychlejc vyprachalo a za necelou hoďku jsem vyjel. S mym autem to nebylo nic moc a měl jsem štěstí, že jsem vůbec ten tejden nějak dojel. Zjistilo se včera totiž, že mám prasklou hadici termostatu, takže celej motor poblitej fridexem. Pod kapotou asi párty. ALE! Včera jsem si jel pro nový auto, ze kterýho jsem nadšenej jak zmrd! Já prostě teďka můžu pustit volant a auto jede rovně! Nejsem na to zvyklej. Motor skoro neslyšim, nemusim jet 50km/hod za 5, kopce vyjedu, auto se nevaří - no prostě nádhera! Sice mě mrzí, že nemám elektrický okna a moje starý autoradio do toho nepasovalo, ale tyhle 2 nedostatky převyšuje to střešní okno, do kterýho jsem se zamiloval už při prohlídce před pár tejdnama. Prostě jsem spoko :)Dneska to vidim na válení v posteli. Chtěl jsem jet do fitka, ale za A nemám s kym, za B nemůžu kvůli tetování a za C.. nevim. Prostě nejedu - that's all. Juanita se dneska učí na přijímačky, Eliškomáš je někde v prdeli na chatě, Lucián je v práci, takže dneska to vidim na Gabi Solisovou - na kterou se vrhnu hnedka, jak dojim kuřecí řízek s bramborovym salátem - záviď! Přikládám samozřejmě selfie z práce, protože když je nuda, nedá se holt nic dělat, obětovat se a tu selfie z donucení udělat. Musim hlavně koupit autorádio nový, takže kdyby náhodou někdo z toho milionu mých čtenářů o něčem věděl, dejte mi vědět!


Písnička, kterou mám poslední dobou rád se jmenuje Shut up and dance, což je podle mě naprostá klasická hitovka. Poslechněte si jí dole, nebo na youtube, nebo whatever you want.

CATCH ME AT:

Instagram: Los_davidos94
Snapchat: dave_zlobicky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama