25/5/2015

25. května 2015 v 17:47 | Los Davidos |  My Articles
Včera jsem byl naprosto vyřízenej, takže mi všichni moji věrní čtenáři odpusťte, že jsem nenapsal ani čárku. Minulej tejden probíhal jako každej tejden - stereotyp = deprese. Až na to, že jsem se stavil v tejdnu k Cherry Bomb na cígo a karamelový macchiato zhruba na 2 hoďky. Samozřejmě jsme se smáli všemu, co nás napadlo, protože spolu nic jinýho neděláme. Zbytek tejdne probíhal v klidu. Prostě jsme seděli na studni na zahradě jak nějaký socky a lidi, který jezdili kolem v monterkách na kolech, nějaký vysokoškoláci předpokládám, nás soudili.


Páteční večer jsem věnoval kolegům. Šli jsme celej tým na bowling do A-Sportu, kde jsme měli rezervaci od 8 zhruba do 10. Vytvořili jsme 3 týmy po 5 lidech. Mít v týmu mě na bowling není úplně výhra. Každopádně jsem všem ukázal, jak házet žlábky - to je taky třeba umět totiž. Před tím jsme se najedli, popili jsme - všechny svoje 3 nadřízený jsem pozval na panáka zelený - mojí oblíbený. Zelenou bych moch chlastat od rána do noci a nic by mi nebylo. Následně jsem je opustil a přemístil se na náměstí za Luciánem s Efou. Na to jsme se rozhodli, že klasicky po hradecku dáme flašku na nábřeží. To jsme ale neměli dělat, jelikož jsme všichni měli něco v sobě a tohle nás dodělalo. Odkutáleli jsme se do Noxu, kde jsem tancoval 30 neuvěřitelnejch minut podle zdi, jelikož tam absolutně nebylo k hnutí. Zas tam dlouho nepůjdu. Měli jsme jít původně do toho novýho klubu La Fabrique, nebo co to doprdelepráce je - byl tam prej nějakej koncert ale jelikož jsem chudší, než studenti, vyhrál tupej Nox.

Spal jsem tak dvě hodiny, bylo mi blbě a absolutně nevyspalej jsem jel za Juanitou, kde jsme se sami sobě smáli a pak jsme jeli do Pardubic na jídlo, protože jsme oba nejedli 33 hodin. Šli jsme do Afi Palace, kde jsme zašli do nejbližší restaurace a dali si naší oblíbenou špenátovou polívku s mandlema, kávu s grepovym džusem a potom napůl pizzu, která byla dobrá jak zmrd! Bavili jsme se o tom, co chci k narozeninám a ta kobylí hlava mi chce asi koupit něco adrenalinovýho, za což jí vykuchám, jelikož nesnášim vejšky. Prej je ale hrozně lehký mi vymyslet dárek, jelikož jsem prej průhlednej. Nevim, kde tenhle shit vzala teda. Večer jsem opět neměl co dělat = deprese. Táhnul jsem teda k Eliškomášoj, kde jsme hráli Dobyvatele, mastili se na hloupých kriplech a opět koukali na funny videa na youtube. Večer dobrej viď.


Následující den jsem jel na tetování někam do prdele do Lázní Bělohrad. Místo 35 minut, jak říká můj iPhone, jsem jel hodinu a půl, protože jsem se imrvére ztrácel a byl jsem tak nasranej, že jsem to chtěl otočit a jet prostě domů. Ještě, že jsem tam dojel, protože tetování se mi líbí, 500,- stálo za to a moje datum narození mi na ruce nebude nijak překážet. Jsem prostě spoko :) Vrátil jsem se domů, máma na mě 3,5 minuty řvala, co to jako mám na ruce a pak byl klid a Zoufalý manželky.


Pokud se ti můj blog líbí, doporuč mě dál :)


INSTAGRAM: Los_davidos94
SNAPCHAT: dave_zlobicky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama