Květen 2015

31/5/2015

31. května 2015 v 11:26 | Los Davidos |  My Articles
Opět píšu článek tak trochu v divný náladě, protože jsem teďka přijel z party. Včera mě kolega pozval na grilování, že tam přijede několik dalších lidí z práce. Nakonec nedorazila ani půlka z těch, co potvrdili účast. Bylo to trochu zklamání, ale sobota v poklidnějším duchu u ohně mi chyběla. Šel jsem spát kolem 11, jelikož jsem byl utahanej jak šňůra od hajzlu. Vzhůru jsem klasicky od 6 od rána, jako poslední dobou každej den - tohle mám po madre, která jde spát kolem půlnoci a v 6 ráno má uvařenej oběd. Masakr!


Na začátku tejdne přijela Lůca, že se prej nudí. Má teďko praxe, žádnou školu, takže je třeba ve 12 na oběd doma. Končil jsem v 16:30, tak jsem jí vyzvedl a jeli jsme k nám do hospody, kde jsem si dal pivo a na to mi zavolala mamka, že potřebuje, abych pro ní přijel do práce do Pardubic. Okamžitě jsem si dal vodu, aby ze mě to pivo rychlejc vyprachalo a za necelou hoďku jsem vyjel. S mym autem to nebylo nic moc a měl jsem štěstí, že jsem vůbec ten tejden nějak dojel. Zjistilo se včera totiž, že mám prasklou hadici termostatu, takže celej motor poblitej fridexem. Pod kapotou asi párty. ALE! Včera jsem si jel pro nový auto, ze kterýho jsem nadšenej jak zmrd! Já prostě teďka můžu pustit volant a auto jede rovně! Nejsem na to zvyklej. Motor skoro neslyšim, nemusim jet 50km/hod za 5, kopce vyjedu, auto se nevaří - no prostě nádhera! Sice mě mrzí, že nemám elektrický okna a moje starý autoradio do toho nepasovalo, ale tyhle 2 nedostatky převyšuje to střešní okno, do kterýho jsem se zamiloval už při prohlídce před pár tejdnama. Prostě jsem spoko :)Dneska to vidim na válení v posteli. Chtěl jsem jet do fitka, ale za A nemám s kym, za B nemůžu kvůli tetování a za C.. nevim. Prostě nejedu - that's all. Juanita se dneska učí na přijímačky, Eliškomáš je někde v prdeli na chatě, Lucián je v práci, takže dneska to vidim na Gabi Solisovou - na kterou se vrhnu hnedka, jak dojim kuřecí řízek s bramborovym salátem - záviď! Přikládám samozřejmě selfie z práce, protože když je nuda, nedá se holt nic dělat, obětovat se a tu selfie z donucení udělat. Musim hlavně koupit autorádio nový, takže kdyby náhodou někdo z toho milionu mých čtenářů o něčem věděl, dejte mi vědět!


Písnička, kterou mám poslední dobou rád se jmenuje Shut up and dance, což je podle mě naprostá klasická hitovka. Poslechněte si jí dole, nebo na youtube, nebo whatever you want.

CATCH ME AT:

Instagram: Los_davidos94
Snapchat: dave_zlobicky

25/5/2015

25. května 2015 v 17:47 | Los Davidos |  My Articles
Včera jsem byl naprosto vyřízenej, takže mi všichni moji věrní čtenáři odpusťte, že jsem nenapsal ani čárku. Minulej tejden probíhal jako každej tejden - stereotyp = deprese. Až na to, že jsem se stavil v tejdnu k Cherry Bomb na cígo a karamelový macchiato zhruba na 2 hoďky. Samozřejmě jsme se smáli všemu, co nás napadlo, protože spolu nic jinýho neděláme. Zbytek tejdne probíhal v klidu. Prostě jsme seděli na studni na zahradě jak nějaký socky a lidi, který jezdili kolem v monterkách na kolech, nějaký vysokoškoláci předpokládám, nás soudili.


Páteční večer jsem věnoval kolegům. Šli jsme celej tým na bowling do A-Sportu, kde jsme měli rezervaci od 8 zhruba do 10. Vytvořili jsme 3 týmy po 5 lidech. Mít v týmu mě na bowling není úplně výhra. Každopádně jsem všem ukázal, jak házet žlábky - to je taky třeba umět totiž. Před tím jsme se najedli, popili jsme - všechny svoje 3 nadřízený jsem pozval na panáka zelený - mojí oblíbený. Zelenou bych moch chlastat od rána do noci a nic by mi nebylo. Následně jsem je opustil a přemístil se na náměstí za Luciánem s Efou. Na to jsme se rozhodli, že klasicky po hradecku dáme flašku na nábřeží. To jsme ale neměli dělat, jelikož jsme všichni měli něco v sobě a tohle nás dodělalo. Odkutáleli jsme se do Noxu, kde jsem tancoval 30 neuvěřitelnejch minut podle zdi, jelikož tam absolutně nebylo k hnutí. Zas tam dlouho nepůjdu. Měli jsme jít původně do toho novýho klubu La Fabrique, nebo co to doprdelepráce je - byl tam prej nějakej koncert ale jelikož jsem chudší, než studenti, vyhrál tupej Nox.

Spal jsem tak dvě hodiny, bylo mi blbě a absolutně nevyspalej jsem jel za Juanitou, kde jsme se sami sobě smáli a pak jsme jeli do Pardubic na jídlo, protože jsme oba nejedli 33 hodin. Šli jsme do Afi Palace, kde jsme zašli do nejbližší restaurace a dali si naší oblíbenou špenátovou polívku s mandlema, kávu s grepovym džusem a potom napůl pizzu, která byla dobrá jak zmrd! Bavili jsme se o tom, co chci k narozeninám a ta kobylí hlava mi chce asi koupit něco adrenalinovýho, za což jí vykuchám, jelikož nesnášim vejšky. Prej je ale hrozně lehký mi vymyslet dárek, jelikož jsem prej průhlednej. Nevim, kde tenhle shit vzala teda. Večer jsem opět neměl co dělat = deprese. Táhnul jsem teda k Eliškomášoj, kde jsme hráli Dobyvatele, mastili se na hloupých kriplech a opět koukali na funny videa na youtube. Večer dobrej viď.


Následující den jsem jel na tetování někam do prdele do Lázní Bělohrad. Místo 35 minut, jak říká můj iPhone, jsem jel hodinu a půl, protože jsem se imrvére ztrácel a byl jsem tak nasranej, že jsem to chtěl otočit a jet prostě domů. Ještě, že jsem tam dojel, protože tetování se mi líbí, 500,- stálo za to a moje datum narození mi na ruce nebude nijak překážet. Jsem prostě spoko :) Vrátil jsem se domů, máma na mě 3,5 minuty řvala, co to jako mám na ruce a pak byl klid a Zoufalý manželky.


Pokud se ti můj blog líbí, doporuč mě dál :)


INSTAGRAM: Los_davidos94
SNAPCHAT: dave_zlobicky

16/5/2015

16. května 2015 v 18:54 | Los Davidos |  My Articles
Mně se tak strašně nic nechce ty vole! Měl jsem v plánu, jako vždycky, napsat článek už minulou neděli. Každopádně na to nebyl vůbec žádnej čas a hlavně se mi nechtělo. Spíš se mi nechtělo, protože čas mám furt - což mě přivádí k depresi č. 1. Začnu teda sobotou minulej tejden. S Juanitou jsme si řekli, že jsme tlustý, tak jsme se rozhodli jít do fitka. Jen co jsem k ní přijel, sdělila mi s úsměvem na tváři, že jí bylo zakázáno se mnou jít do fitka. Bolel jí zub, tak jsme místo toho jeli na pohotovost. Pak jsme jeli na oběd do SPORT Café - V Hradci na Starym náměstí. Dal jsem si nějakou tortillu, která mi změnila život! Tak strašně dobrý, při tom stála něco kolem 100,- Kč! Masakr!


Večer minulou sobotu jsem jel do Smiřic za Eliškomášem. Hráli jsme hru, kde se tahaj karty a každá karta má nějaký pravidlo. Třeba když se vytáhne 2, všichni musej zvednout ruku - kdo jí zvedne jako poslední, pije. Bylo tam ještě jedno super pravidlo. V balíku je celkem 8 Králů. Vytáhne se jich 7 a kdo vytáhne toho osmýho, pije půl litru ruma s colou na ex. Pochopitelně jsem si tu debilní kartu vytáhl já. Pak jsme tak nějak už nic nepili a koukali se na vtipný videa se zvířatama a ano, je nám 20. Asi už žádnej rum nebyl ani třeba. No nic.. Večer dopad dobře! Jo a Tomáš dostal chuť na sex a tak zrychtoval svůj noťas. Kecáám - vylil na něj omylem vosk.


V neděli ani nevim, co jsem dělal, ale asi to bylo hrozně zajímavý. V tejdnu mě čekala práce, která mě na jednu stranu baví, ale občas i sere. Bejt operátor v call centru není úplně lehká práce na vaší psychiku. Hlavně, když na Vás řvou kriplové, chtěj vědět vaší adresu, daj vás do TV Nova, k soudu a ostatní kecy. Ale těmhle lidem se už jenom směju, protože jsou tupý jak daleko jen viděj. Taky jsem si stách novou aplikaci - Face Swap, kde vyfotíte fotku s někym dalšim, a prohodíte si obličeje. Vypadá to vtipně, ale když si to teď po sobě čtu, moc vtipný to není. Vybral jsem si fotku s mojí bejvalou kolegyní. Včera mi bylo řečeno, že bych byl dobrej transvestita - poděkoval jsem.

Včera jsem přijel domů, dal jsem si kebab na nervy a rozhodl se, že teda rozhodně nebudu doma. Kolega říkal, že dneska k němu přijede naše společná ex-kolegyně. Neváhal jsem, zved jsem telefon a jel někam do Jeřiček. Seděli jsme na zahradě, grilovali maso do neuvěřitelnejch 2 do rána. Vstával jsem v 7:15, jelikož mamka chtěla jet do Globusu, takže jsem deficit dohnal 4 hodinama odpoledního spánku a teď mě bolí hlava jak zmrd. Nicméně - dneska pravděpodobně pojedu se svojí kamarádkou Pavlínicí na Zámek do Choltic, jelikož Domča se na mě vykašlala s kinem, protože je snad nejurážlivější bytost na světě. No což - DOICARENO. Zejtra jedu na tetování někam do prdele do Opočna a těšim se jak idiot! Přikládám samozřejmě tejdenní selfie. Jsem z nudy zoufalej jak Lynette ze zoufalejch manželek, takže jdu koukat na Zoufalý manželky.


Pokud se ti můj blog v něčem líbí, doporuč mě dál :)

Instagram: Los_davidos94
Snapchat: dave_zlobicky

4/5/2015

4. května 2015 v 21:41 | Los Davidos |  My Articles
Hrozně se omlouvám řadě mých čtenářů, kterých je mnoho nejen po České republice, ale v celym světě, že jsem nestich napsat článek o tom, kolik depresí mě za prodlouženej vejkend potkalo. Jelikož jsem byl furt zaneprázdněnej, tak mě kupodivu potkalo 0 depresí. Jsem celkem v mínusu a musim to tenhle tejden zlepšit. Každopádně...

Prodlouženej vejkend začal čarodějnicema. Sjeli jsme se u nás asi v 7. Přijely kamarádky se svejma přítelema. Jedna z nich měla flašku vodky s energiťákem na půl s tim svym, já klasicky červený s colou, a další kamarádka - Eliška měla Lambrusco. Lucka, to je ta první kamarádka, to nějak nevychytala, moc jí to asi nesedlo a v 10 vyblila celou vodku s energiťákem. Takhle vylitou jsem jí za celou mojí párty kariéru snad ještě neviděl. Poblitý vlasy, zeblitej záchod, dech jako po sežranym kilu česneku a cibule. Vyloženě jsem si to užíval nad ní stát a koukat, jak vrací veškerý KFC, který ten den pozřela. Hnus jak zmrd. Eliška s Tomášem pak odjeli a nechali mě tady s ní a s jejim přítelem samotnýho. Co se dělo v noci víme jen my 3, protože bych tuhle situaci nikdy nerozšířil. Řek jsem to jen dalším lidem, který ji znaj, jinak jsem zcela diskrétní.


No není rozkošná? V pátek jsem vyspával spánkovej deficit, kterej byl krutej. Odpoledne jsem spal nekřesťanský 3 hodiny a potom následovala poloviční deprese, jako že co teďka. Napsal jsem bejvalýmu spolužákoj ze střední, jestli něco večer. Pozval mě do Velichovek sledovat hokej s dalšíma spolužákama. I když mě hokej upřímně nezajímá, nebaví a kolikrát i sere, protože si v hospodě není absolutně kam sednout, sledoval jsem od 8 do 11 hokej někde v prdeli za Jaroměří. Ale mastil jsem se na těch fanaticích, takže celkem v poho. V sobotu jsme se rozhodli, že se pojedem najíst do Vysokýho Mejta, kde maj suprovou restauraci ve staroamerickym stylu - BBQ Smokehouse. Přežranej za 179,- Kč jsem snad ještě teď. Byl jsem z toho každopádně nadšenej, jelikož k hranolkám dávali ranch, což je něco jako naše majonéza. Jen tahle se vyrábí jenom v Texasu - no nesežer to! Jela s náma dokonce i Janča, která mění plány víc, než kdokoliv, koho znám, čimž mě neuvěřitelně sere, ale jelikož je to moje nejlepší zmrdkamarádka, mám jí prostě nejradši. S nikym nemůžu bejt tak přirozenej, jako právě s ní a s Eliškomášem (Elikošou a Tomášem, nechce se mi ten shit rozepisovat). Večer jsem opět neměl co dělat, tudíž jsem jel opět na extra super zábavnej hokej - ale opět jsem soudil fanatiky - takže super. Jedinej, kdo mi tam chyběl, byla Domča, která soudí lidi stejně tak dobře, jako já. Přikládám samozřejmě selfie a náhled toho doprdeleprácedobrýho cheeseburgera:
V neděli jsem opět trávil s Eliškomášem (pokud čtete pořádně, víte, kdo to je). Jel jsem nejdřív doučovat angličtinu, kde jsem si vydělal i nějakej ten groš. Pak mi volala Eliška, že jedem do Liberce do ZOO. V Káru byla změna plánu, že něco jinýho. Pak jsme jeli do Dvora do ZOO, pak na Bezděs a pak znova do Dvora, jelikož Eliška - člověk rozhodnej. I tak jí máme rádi i když smrdí jak zmrd. Ve Dvoře jsme si řekli, že to maj drahý, takže jsme jeli k nim, zahráli si Dobyvatele, kde jsme se opět mastili. Pak jsme jeli do kina na film Vybíjená. Upřímně jsem od toho čekal víc, ale zas tak špatný to nebylo.

To je konec mýcho depression výlevu, teď se jdu konečně vyspat. O víkendu jsme plánovali jet teda už doopravdy do Liberce do ZOO, tak doufejme, že to dopadne. V pátek jdu do fitka s kolegyní, což předpokládám taky dopadne, takže let's get slim! (as much as possible)

Pokud se ti můj blog v něčem líbí, doporuč mě dál!

Instagram: Los_davidos94
Snapchat: davezlobicky