20/4/2015

20. dubna 2015 v 21:34 | Los Davidos |  My Articles
Dneska jsem byl opět v práci. Jelikož nemám ze dneška nic super hrozně zajímavýho, budu psát, co jsem dělal o vejkendu. Táákže:

Pátek:
Byl jsem nemocnej, doma a hrozně jsem chtěl někam jít. Každopádně jsem měl jet na oslavu svojí snachy hnedka druhej den. Napsala mi ještě v pátek, že jelikož má mononukleózu, tak se oslava ruší. Kejta a sud objednaný - co teď s tim, že jo. Byl jsem z toho zklamanej, jelikož jsem všechno ostatní odvolal. Kecám. Nic jinýho jsem neměl. Ale i tak to bylo pomalu největší zklamání v mym životě. Každopádně jsem ukecal mojí kamarádku Domču, se kterou se tiše nesnášíme, ale přežíváme se, ale ve skutečnosti se máme TAKHLE MOC rádi. Jsem vtipnej dneska totiž. Šli jsme každopádně do Cook&Looku na večeři, soudili jsme lidi kolem a smáli se sami sobě.

Sobota:
Hnedka po probuzení pravidelná víkendová deprese. Zase myšlenky na to, že nikoho nemám, že nemám žádný kamarády. V týhle fázi mých super nálad se vždycky pohádám s každým, kdo mi přijde pod ruku, jelikož jsem osoba megavztahovačná a hyperurážlivá. Každopádně jsem napsal kamarádce ze střední, co jakože dělá. O pár hodin později jsme seděli v sále v Cinestaru a sledovali Rychle a zběsile 7. Jelikož jsem naposledy viděl snad 3. díl, moc mi to nedalo, ale celkem mě to i bavilo. Jelikož jsem měl ale rýmu a neměl jsem u sebe ani jeden kapesník, bylo to o to zajímavější.

Neděle:
Hnedka po probuzení pravidelná dávka deprese. Napsal jsem svojí nejlepší kamarádce, co jakože budem dělat. Napsala mi, ať jedu s ní a dalšíma dvěma kámošema (čistou náhodou mojí spolužačkou ze střední a jejim přítelem) na vejlet do Prachovskejch skal. Od příjezdu jsme se nemohli přestat smát až do konce vejletu. Já nový conversky, puchejře mám i na puchejřích. Každopádně pad i námět natočit 3. díl hororu Hory mají oči. Jmenovalo by se to teda Prachovské skály mají oči, ale děj v podstatě stejnej. Usoudili jsme, že než před někym zbytečně utíkat, tak bychom se rovnou vzdali. Jsme hrozný zlidi totiž. Přikládám pár photos:


Pokud se ti můj blog v něčem líbí, v něčem tě zaujal, doporuč mě s chladnou hlavou dál :)


Instagram: Los_davidos94
Snapchat: dave_zlobicky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama