17/4/2015

17. dubna 2015 v 9:57 | Los Davidos |  My Articles
Přes týden se mi vůbec nechtělo nic psát. V pondělí jsem šel do práce na 12 hodin, což je docela zabijár poslouchat, jak na mě od 8 do 8 někdo v kuse řve. Byl jsem tak vyřízenej, že se mi absolutně nechtělo nic, když jsem přijel domů. Lehnul jsem si do postele a s absolutně nečistou hlavou jsem usnul a spal do 3. do rána. Pak už jsem nemohl usnout a v 6:30 vstávačka opět do práce. Úterý tak nějak uteklo, každopádně ve středu lidi volali jak zcvoklý a já už neměl nervy na nic. Začal jsem cejtit takový to škrábání v krku, jako když na vás jde angína. Taky jsem parkoval vedle cedule "Reservé", ale i to bylo majiteli firmy zjevně nepříjemný, proto mi nechal vzkaz, kterej jsem jak kripl drhnul snad 15 minut - a ještě k tomu mu tam chyběla interpunkce! Ohavnost!


Taky se tak stalo. Mám rýmu, bolí mě v krku - teplota žádná - díky Bohu! Ve čtvrtek (16.4.) jsem si řekl, že je nutnost po vejplatě navštívit Futurum a něco si zakoupit. Jelikož příští pátek (24.4.) jdu na Majáles.Koupil jsem si nový triko z Terranovy za 250,- tušim a kraťasy v Reserved společně se slunečníma brejlema, který už taky potřebuju jako sůl. Dneska - v pátek - jsem zůstal doma, jelikož s bolestí v krku se to v práci fakt nedá.


Včera, když jsem šel na alergologii pro předpis a následně do lékárny pro léky a Tantum Verde, který bych mohl cucat imrvére, volala mi mamka, že její klient mi našel auto! (hledá lidem auto na míru). Což byla super zpráva! Konečně se nemusim bát, že když někam jedu, auto mi přestane jet! Je to sice klasická Fabia Combi, ale mně se pekelně líbí.


Today's plan?
Dneska budu celej den ležet doma a dopovat se Panadolem, jelikož ten je na vypocení nejlepší - alespoň na mě zabírá nejlíp. Budu koukat na filmy, seriály a všechno, co se mi tak nějak zalíbí. Nějaký horory dneska vůbec nevyřazuju. Zejtra každopádně - pokud bude líp - pojedu na oslavu svojí bývalý snachy, takže párty jako vždycky! Mějte se, pokud se vám můj blog něčim zalíbil, doporučte mě dál! Have a nice day biatches!

Instagram: los_davidos94
Snapchat: dave_zlobicky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama