12/4/2015

12. dubna 2015 v 12:28 | Los Davidos
To byla párty zas! Včera padlo 18:30, přijela Lůca s Efu, chvíli jsme poseděli u nás, slili jsme víno za 40,- Kč s colou a šli jsme na věc. Nejdříve jsme samozřejmě museli jít pro lístky aby nás na to Zakázaný ovoce vůbec pustili. Každýho nás to stálo kilo. Pak jsme šli do altánu, kde jsme vypili veškerý víno, který nás hodilo trochen do nálady, zazpívali jsme si hitparádky, co teďkonc hrajou a vyrazili jsme do hospody.

Jako překvápko přijeli i 3 kámoši ze střední, který jsem strašně dlouho neviděl. Samozřejmě jsme se zasmáli a tak. Jelikož kamarádka pracuje jako servírka v hospodě, včerejší útrata byla na ní, takže jsem v podstatě neutratil ani groš - což je supr, jelikož vejplata má přijít až zejtra. Kažopádně jsme vydrželi do nějakých 2:30am, což je úctyhodnej výkon, jelikož jsme na to vlítli už v půl sedmý. Nicméně jsem utahanej jak šňůra od hajzlu a jsem dneska hrozná nula, takže dneska nic HahaBordelu v pokoji si prosim vás nevšímejte a nehejtujte mě za to. Po párty si prostě člověk neuvědomí, co kam odhodí. Když jsme přišli domů, zoufale a marně jsem prosil Boha o kebab s česnekovym dresingem, protože tim bych byl nejšťastnějším člověkem in the world.

Today's Plan:
Dneska fakt nic prostě. Nemám ani sílu na to se jít po tom infernu osprchovat Haha Chtěl jsem jít do fitka, jelikož to potřebuju jako sůl, ale fakt nic. Vidim to na seriály, filmy - nejlépe horory nebo thrillery, což jsou moje oblíbený a zdár. Zejtra do práce - tentokrát na 12 hodin, jelikož tam nemaj lidi a prostě jít musim.

Mějte se pěkně a doporučujte můj blog dál - třeba se zalíbí :)

Instagram: Los_davidos94
Snapchat: david_zlobicky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama