11/4/2015

11. dubna 2015 v 15:51 | Los Davidos |  My Articles
11/4/2015

Začnu asi trochu úvodem, proč si vlastně blog zakládám. Zakládám si ho proto, protože v podstatě o volných víkendových chvílích prostě nemám co dělat. Kamarádka je s každodenním blitím o tom, co ten den dělala celkem úspěšná, tak proč se taky nezkusit vypsat z každodenních depresí a zážitků.

Texanbitch mě napadlo protože:

1) Miluju USA (Texas)
2) Byl jsem v USA (v Texasu)
3) Mám rád pálivý jídla
4) Kecám. Nesnesu ani ostrej kečup
5) Mám rád Texas, protože tam znám mrtě lidí

Můj život není nijak zábavnej - pracuju v call centru, kde sedim nekonečnejch 8,5 hodiny denně od pondělí do pátku. Co si taky s maturitou z hradecký obchodky můžu představit, že jo Haha O víkendu, kdy můžu jít konečně někam ven a nesmrdět imrvére u počítače stejně nikdo nemá čas, protože všichni jdou kalit někam jinam a nejsou tak nějak schopný mě pozvat taky. Něco na tom asi bude, každopádně Do I Give a Shit? No. Pokud mě to po pár dnech nepřestane bavit, jako vždcky všechno, nebo náhodou nezdechnu na předávkování práškama na spaní, plánuju se ozejvat jak jen to bude možný. Třeba tenhle shit zredukuje moje myšlenky na sebevraždu na 7krát v tejdnu :)

Today's plan?
Přijede kamarádka, se kterou jsem chodil do autoškoly a jdeme sa opít na Zakázaný ovoce sem do klubu - ve vesnici, ve který bydlim. Když tam přijde 50 lidí celkem, je to moc. Cola s rumem do takový tý velký skleničky za 40,- Kč viď, nedej si že jo. Nejdřív jdem samozřejmě ven na víno s Colou, abychom se trochu načli, jelikož sedět tam od 8 opravdu není možný.

Snad se Vám článek líbil, pokud ne - beru na vědomí a přijďte zas :)

Instagram: Los_Davidos94
Snapchat: Los Davidos
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama