Duben 2015

25/4/2015

25. dubna 2015 v 10:41 | Los Davidos |  My Articles
Kámobrácho to byl hukot! Včera jsem vstal, byl jsem opět na tolik zoufalej, že jsem si musel pustit další díl Zoufalejch manželek, jelikož prostě a jednodušše zbožňuju Evu Longoriu. Kamarádka mi den před tim řekla, že si jí její přítel napsal, že si potřebuje promluvit a jelikož mu mrtě vadilo, že se spolu bavíme, zakazoval jí se mnou trajdat. Jelikož jí řekl, že mu už nevadí, že spolu kámošíme, okamžitě jsem musel kolem 12. jet k ní na cígo, aby mi pověděla všechno, co se dělo. Všechno dopadlo dobře! Pak jsme jeli do Hradce na Majáles, kterej byl naprosto skvělej!

Kolem 14:15 jsme se sešli u Kauflandu, že si jdem koupit něco nealkoholickýho samozřejmě. Koupili jsme si 7Up a vodku k tomu, jelikož ty židi neměli Sprite. Smíchali jsme to, šli jsme na Majáles, kde právě hrali UDG. Za chvíli vodka nikde že jo. Šli jsme teda do Kauflandu ještě jednou společně s našima dobrejma náladama, smáli jsme se lidem, který kolem nás procházeli a zkoušeli jsme dělat jógu za chůze. Vodka nám dopřála pocit, že nám to jde. Došli jsme do Kauflandu a rozhodli jsme se, že vodku už spíš ne, že teda budem rozumný. Vlítli jsme dovnitř pro to nejlevnější víno a smíchali to s Pepsi. Na sluníčku to bylo super a za chvíli jsme byli v takový tý náladě, kdy se máme hrozně rádi a jsme jeden k druhýmu hrozně upřímný. Jelikož ti, co mě znaj, vědí, že rád páchám selfie, nemůžou mi vyčítat, že jsem půlku Majálesu nedělal nic jinýho. Pařili jsme na Xindla X, kterej byl super! Barbína, co se barví na blond a Včera mi bylo málo - nevim, jak se ty písničky jmenujou - byly tak nějak nejlepší, jelikož jsem znal slova.Večer, když jsme byli tak nějak všichni vyhladovělý jsme se rozhodli, že navštívíme Mekáč. Jelikož to už nejim, dal jsem si nějakej větší hambáč a double-cheese, abych se najedl. Neměl jsem to každopádně dělat, jelikož jsem za hodinu měl zase hlad. Každopádně jsme se rozhodli, že si ještě půjdem poslechnout Chinaski a zazpíváme se s nima Víno. Nezpívali jsme každopádně jenom my tři. Kazilo nám to dalších 15 000 lidí. Potom se takovej ten hlavní z Chinaski rozhodl, že si s celym areálem dá selfie. Ale mrknul jsem, takže ta fotka nebude nic moc.

Po Majálesu jsme šli do Palmovky na jednoho Cidera, jelikož přesně to jsem po celym dnu potřeboval. Nohy mě bolej do teď mezi náma a jakmile jsme vystoupili z autobusu, vyloženě jsem prchal do postele. V autobuse z nás lidi asi měli radost, jelikož jsme se všem smáli jak drzí. Já se z těch parchantů nezbláznim, když se bavim, ať mě neobtěžujou. Přikládám samozřejmě selfie:


Strhaný jak angrešt jsme si tam pouštěli naší oblíbenou písničku Blueberry Sky a zpívali si tam opileckou angličtinou všechny sloky, včetně refrénu, kterej byl v našem provedení mírně, ale opravdu mírně pod tónem.


Today's plan:
No.. dneska budu koukat celej den na Zoufalý manželky, protože Eva Longoria je prostě briliantní. Na večer jedu opět do Hradce na pivo. Jelikož řídim, dám si jenom malý - každopádně lepší, než smrdět doma, když je takhle pěkně. Nejradši bych jel někam na opaťák, kde si odpočinu, ale jelikož i voda v Titanicu je proti našemu opaťáku jako kafe, budu preferovat postel.Pokud se ti můj blog v něčem líbí a moje články ti přijdou zajímavý, doporuč mě dál :)

Instagram: Los_davidos94

20/4/2015

20. dubna 2015 v 21:34 | Los Davidos |  My Articles
Dneska jsem byl opět v práci. Jelikož nemám ze dneška nic super hrozně zajímavýho, budu psát, co jsem dělal o vejkendu. Táákže:

Pátek:
Byl jsem nemocnej, doma a hrozně jsem chtěl někam jít. Každopádně jsem měl jet na oslavu svojí snachy hnedka druhej den. Napsala mi ještě v pátek, že jelikož má mononukleózu, tak se oslava ruší. Kejta a sud objednaný - co teď s tim, že jo. Byl jsem z toho zklamanej, jelikož jsem všechno ostatní odvolal. Kecám. Nic jinýho jsem neměl. Ale i tak to bylo pomalu největší zklamání v mym životě. Každopádně jsem ukecal mojí kamarádku Domču, se kterou se tiše nesnášíme, ale přežíváme se, ale ve skutečnosti se máme TAKHLE MOC rádi. Jsem vtipnej dneska totiž. Šli jsme každopádně do Cook&Looku na večeři, soudili jsme lidi kolem a smáli se sami sobě.

Sobota:
Hnedka po probuzení pravidelná víkendová deprese. Zase myšlenky na to, že nikoho nemám, že nemám žádný kamarády. V týhle fázi mých super nálad se vždycky pohádám s každým, kdo mi přijde pod ruku, jelikož jsem osoba megavztahovačná a hyperurážlivá. Každopádně jsem napsal kamarádce ze střední, co jakože dělá. O pár hodin později jsme seděli v sále v Cinestaru a sledovali Rychle a zběsile 7. Jelikož jsem naposledy viděl snad 3. díl, moc mi to nedalo, ale celkem mě to i bavilo. Jelikož jsem měl ale rýmu a neměl jsem u sebe ani jeden kapesník, bylo to o to zajímavější.

Neděle:
Hnedka po probuzení pravidelná dávka deprese. Napsal jsem svojí nejlepší kamarádce, co jakože budem dělat. Napsala mi, ať jedu s ní a dalšíma dvěma kámošema (čistou náhodou mojí spolužačkou ze střední a jejim přítelem) na vejlet do Prachovskejch skal. Od příjezdu jsme se nemohli přestat smát až do konce vejletu. Já nový conversky, puchejře mám i na puchejřích. Každopádně pad i námět natočit 3. díl hororu Hory mají oči. Jmenovalo by se to teda Prachovské skály mají oči, ale děj v podstatě stejnej. Usoudili jsme, že než před někym zbytečně utíkat, tak bychom se rovnou vzdali. Jsme hrozný zlidi totiž. Přikládám pár photos:


Pokud se ti můj blog v něčem líbí, v něčem tě zaujal, doporuč mě s chladnou hlavou dál :)


Instagram: Los_davidos94
Snapchat: dave_zlobicky

17/4/2015

17. dubna 2015 v 9:57 | Los Davidos |  My Articles
Přes týden se mi vůbec nechtělo nic psát. V pondělí jsem šel do práce na 12 hodin, což je docela zabijár poslouchat, jak na mě od 8 do 8 někdo v kuse řve. Byl jsem tak vyřízenej, že se mi absolutně nechtělo nic, když jsem přijel domů. Lehnul jsem si do postele a s absolutně nečistou hlavou jsem usnul a spal do 3. do rána. Pak už jsem nemohl usnout a v 6:30 vstávačka opět do práce. Úterý tak nějak uteklo, každopádně ve středu lidi volali jak zcvoklý a já už neměl nervy na nic. Začal jsem cejtit takový to škrábání v krku, jako když na vás jde angína. Taky jsem parkoval vedle cedule "Reservé", ale i to bylo majiteli firmy zjevně nepříjemný, proto mi nechal vzkaz, kterej jsem jak kripl drhnul snad 15 minut - a ještě k tomu mu tam chyběla interpunkce! Ohavnost!


Taky se tak stalo. Mám rýmu, bolí mě v krku - teplota žádná - díky Bohu! Ve čtvrtek (16.4.) jsem si řekl, že je nutnost po vejplatě navštívit Futurum a něco si zakoupit. Jelikož příští pátek (24.4.) jdu na Majáles.Koupil jsem si nový triko z Terranovy za 250,- tušim a kraťasy v Reserved společně se slunečníma brejlema, který už taky potřebuju jako sůl. Dneska - v pátek - jsem zůstal doma, jelikož s bolestí v krku se to v práci fakt nedá.


Včera, když jsem šel na alergologii pro předpis a následně do lékárny pro léky a Tantum Verde, který bych mohl cucat imrvére, volala mi mamka, že její klient mi našel auto! (hledá lidem auto na míru). Což byla super zpráva! Konečně se nemusim bát, že když někam jedu, auto mi přestane jet! Je to sice klasická Fabia Combi, ale mně se pekelně líbí.


Today's plan?
Dneska budu celej den ležet doma a dopovat se Panadolem, jelikož ten je na vypocení nejlepší - alespoň na mě zabírá nejlíp. Budu koukat na filmy, seriály a všechno, co se mi tak nějak zalíbí. Nějaký horory dneska vůbec nevyřazuju. Zejtra každopádně - pokud bude líp - pojedu na oslavu svojí bývalý snachy, takže párty jako vždycky! Mějte se, pokud se vám můj blog něčim zalíbil, doporučte mě dál! Have a nice day biatches!

Instagram: los_davidos94
Snapchat: dave_zlobicky

12/4/2015

12. dubna 2015 v 12:28 | Los Davidos
To byla párty zas! Včera padlo 18:30, přijela Lůca s Efu, chvíli jsme poseděli u nás, slili jsme víno za 40,- Kč s colou a šli jsme na věc. Nejdříve jsme samozřejmě museli jít pro lístky aby nás na to Zakázaný ovoce vůbec pustili. Každýho nás to stálo kilo. Pak jsme šli do altánu, kde jsme vypili veškerý víno, který nás hodilo trochen do nálady, zazpívali jsme si hitparádky, co teďkonc hrajou a vyrazili jsme do hospody.

Jako překvápko přijeli i 3 kámoši ze střední, který jsem strašně dlouho neviděl. Samozřejmě jsme se zasmáli a tak. Jelikož kamarádka pracuje jako servírka v hospodě, včerejší útrata byla na ní, takže jsem v podstatě neutratil ani groš - což je supr, jelikož vejplata má přijít až zejtra. Kažopádně jsme vydrželi do nějakých 2:30am, což je úctyhodnej výkon, jelikož jsme na to vlítli už v půl sedmý. Nicméně jsem utahanej jak šňůra od hajzlu a jsem dneska hrozná nula, takže dneska nic HahaBordelu v pokoji si prosim vás nevšímejte a nehejtujte mě za to. Po párty si prostě člověk neuvědomí, co kam odhodí. Když jsme přišli domů, zoufale a marně jsem prosil Boha o kebab s česnekovym dresingem, protože tim bych byl nejšťastnějším člověkem in the world.

Today's Plan:
Dneska fakt nic prostě. Nemám ani sílu na to se jít po tom infernu osprchovat Haha Chtěl jsem jít do fitka, jelikož to potřebuju jako sůl, ale fakt nic. Vidim to na seriály, filmy - nejlépe horory nebo thrillery, což jsou moje oblíbený a zdár. Zejtra do práce - tentokrát na 12 hodin, jelikož tam nemaj lidi a prostě jít musim.

Mějte se pěkně a doporučujte můj blog dál - třeba se zalíbí :)

Instagram: Los_davidos94
Snapchat: david_zlobicky

11/4/2015

11. dubna 2015 v 15:51 | Los Davidos |  My Articles
11/4/2015

Začnu asi trochu úvodem, proč si vlastně blog zakládám. Zakládám si ho proto, protože v podstatě o volných víkendových chvílích prostě nemám co dělat. Kamarádka je s každodenním blitím o tom, co ten den dělala celkem úspěšná, tak proč se taky nezkusit vypsat z každodenních depresí a zážitků.

Texanbitch mě napadlo protože:

1) Miluju USA (Texas)
2) Byl jsem v USA (v Texasu)
3) Mám rád pálivý jídla
4) Kecám. Nesnesu ani ostrej kečup
5) Mám rád Texas, protože tam znám mrtě lidí

Můj život není nijak zábavnej - pracuju v call centru, kde sedim nekonečnejch 8,5 hodiny denně od pondělí do pátku. Co si taky s maturitou z hradecký obchodky můžu představit, že jo Haha O víkendu, kdy můžu jít konečně někam ven a nesmrdět imrvére u počítače stejně nikdo nemá čas, protože všichni jdou kalit někam jinam a nejsou tak nějak schopný mě pozvat taky. Něco na tom asi bude, každopádně Do I Give a Shit? No. Pokud mě to po pár dnech nepřestane bavit, jako vždcky všechno, nebo náhodou nezdechnu na předávkování práškama na spaní, plánuju se ozejvat jak jen to bude možný. Třeba tenhle shit zredukuje moje myšlenky na sebevraždu na 7krát v tejdnu :)

Today's plan?
Přijede kamarádka, se kterou jsem chodil do autoškoly a jdeme sa opít na Zakázaný ovoce sem do klubu - ve vesnici, ve který bydlim. Když tam přijde 50 lidí celkem, je to moc. Cola s rumem do takový tý velký skleničky za 40,- Kč viď, nedej si že jo. Nejdřív jdem samozřejmě ven na víno s Colou, abychom se trochu načli, jelikož sedět tam od 8 opravdu není možný.

Snad se Vám článek líbil, pokud ne - beru na vědomí a přijďte zas :)

Instagram: Los_Davidos94
Snapchat: Los Davidos